• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] A to moja "makietka"

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Jak zawsze gdy trochę coś skubnę to na fotach pokazuję ,tym razem trochę pogrzebałem przy młynie wodnym oczywiście,70% mam za sobą,jest to obiekt budowany od podstaw według WP. Przyjemnego oglądania podkreślam to tylko 70% obiektu :grin:
 

Załączniki

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Dzisiaj postaram sie dokończyć ten młyn , łącznie z rzeczką.Jak dobrze poleci walnę parę fotek. ;) bo widzę że straszne jest zainteresowanie tym obiektem :LOL:
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
marekw111 napisał(a):
hugwa napisał(a):
marekw111 napisał(a):
przez tego "anglika" wyjde na właściwy tor
dwa prawe rozjazdy załatwią to samo a nie bedzie tak idiotycznie wyglądać.
Raczej idiotycznie to tak nie wygląda, na rysunku owszem ale w realu moim zdaniem OK.
w Biedronce to może, ale w rzeczywistości nikt by nic takiego nie popełnił.
Rozjazd krzyżowy blokuje możliwość korzystania z obu torów jednocześnie.
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
hugwa napisał(a):
w Biedronce to może, ale w rzeczywistości nikt by nic takiego nie popełnił.
;) to samo dotyczy się jeziorka, w realu by tak nikt nie zrobił- chyba,że jak tu kolega napisał w Biedronce :twisted: znów się czepiam jeziorka ponad torami :twisted:
ale Marek wie lepiej i kropka.
Ojej znów gadam-jak przeczyta to Chudy to mi się oberwie-już milknę :shock:

ps
jestem ciekaw czy ta woda z młyna popłynie nad torami czy pod torami, albo może obok torów :?:
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
a nie mówiłem ,że się wkurzy :D :D :D

Kurde nie można nic powiedzieć, bo normalnie tu mistrzowie Polski w modelarstwie są

spieprzyłem jezioro - i co z tego, zrobię następne i zapewne też go spieprze i następne itd. Mareczku- Ty nie pij, bo gdybyś czytał dokładnie,a nie co drugie słowo, to byś doczytał,że poziom wody będzie do niebieskiej linii jaką zaznaczałem na fotce u siebie i myślałem,że to zrozumiałeś,że czekam z modelmanii na paczkę,ale może faktycznie lepiej zrobić jezioro z folii jak Ty i już, 100zł w kieszeni zostanie. A Ty mi tu wyjeżdżasz ,że wody mi brakuje :LOL:
etam, nerwowy się stałeś :LOL: :LOL: :LOL:
idę do bajora i już się nie odzywam- będę wychwalał Twoją robotę, ba, będę pisał,że nawet od pana Leszka jesteś lepszy :LOL: bo na uwagi nie reagujesz i nie chcesz nic słyszeć,że źle robisz
zresztą to tylko tort i tylko tort
bul bul bul
pozdrawiam :cool:
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
marekw111 napisał(a):
Piotrek prześle ci specjalnie na prywate plan torowiska OK,no szkoda że młyn cię nie interesi pewnie nie wiesz co to jest :LOL: :twisted:
Tu zapodaj, po co priv zapychać ? :) Odnośnie młyn'u żartowałem, każdą fotkę na forum oglądam, podziwiam i czasami krytykuje. Tyle że musiałem Cię sprowokować, bo zlewałeś moje prośby o plan :D
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
No masz rację Michałku troszeczkę mną targnęło,bo mi się piwko w puszeczce skończyło :LOL: A co do wychwalania mnie to daj sobie na luzik,odkąd zaczołeś mnie wychwalać nikt nie chce zaglądać na moją stronkę ;) Czy to ważne z czego jeziorko zrobiłem (kiedyś ci łozor odpadnie) ważny efekt końcowy,nie mam czasu ani ochoty spieprzyć i pieprzyć i pieprzyć jakieś jeziorko. :LOL:
Nie znam pana Leszka i wcale nie mam zamiaru być od kogoś lepszy nawet od ciebie :D robię tak jak chce i co chce :cool:
A na koniec To powiem Ci Michałku że wcale mi nerwy nie puszczają mimo że niezła pchełka z ciebie :LOL: Czy ty przypadkiem Adolfa wtedy do wojny żeś nie namówił :D
Bul bul bul tylko się nie utop,kto mnie będzie "dręczył" z jeziorkiem :LOL:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
pepej napisał(a):
Tu zapodaj, po co priv zapychać ? :) Odnośnie młyn'u żartowałem, każdą fotkę na forum oglądam, podziwiam i czasami krytykuje. Tyle że musiałem Cię sprowokować, bo zlewałeś moje prośby o plan :D
PROWOKATOR :D już ci priva zapchałem :LOL:
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
:LOL: :LOL:
Marek już wrócił z Biedronki, bo już piwo w ręku trzyma :LOL:
łozor ........uppsssss- skleroza na stare lata

:LOL: ale się uśmiałem Marek
no dobra, nie będę Cię wychwalał :LOL:
pchła hmmmmm, może w poprzednim wcieleniu byłem pchłą :LOL:

no dobra- Wy mnie tu wciągacie w wymianę zdań,a robota czeka
idę coś schrzanić na torcie
hej :cool:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Michałek pchełko ty niedobra,biegnij do Biedroneczki i kup chrzan w słoiczku,lepiej coś schrzanisz :LOL: Najlepiej Ci chrzanienie jeziorek wychodzi :D :D
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
WITKOIM napisał(a):
marekw111 napisał(a):
Najlepiej Ci chrzanienie jeziorek wychodzi :D :D
nie zapominaj o wypadku = dach :LOL:
Dalej uważam że w jeziorkach jesteś najlepszy,a dach to drobiazg powiedzmy że odcieli i spowrotem zaspawali :LOL:
łooooooooooł wagoniki sobie przezemnie kupiłeś? pewnie to chrzaniarki :D
Ale tego tira z piwkiem to zupełnie nie rozumię :sad: Głodnemu chleb po łbie chodzi :LOL: Pijesz piwo :shock:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Hmmmm,domagasz się?!!Dobra pokaże ci ten plan torowiska.Jeszcze klątwe na mnie walniesz jak tego nie zrobię :LOL: ;) chć wiem że na private dostałeś.
Ten pojedynczy tor będzie przechodził przez ścianę do następnego pomieszczenia.
 

Załączniki

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
już widzę minę Pepeja- dostał co chciał :D :LOL:
no - teren u mnie schnie i wybudowali prawie autostradę A2
piwko się przyda- na platformie pojedzie do Ciebie :D
teraz idę trochę pozielenić i elektrykę porobić :razz:
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
WITKOIM napisał(a):
już widzę minę Pepeja- dostał co chciał :D :LOL:
no - teren u mnie schnie i wybudowali prawie autostradę A2
piwko się przyda- na platformie pojedzie do Ciebie :D
teraz idę trochę pozielenić i elektrykę porobić :razz:
Wiesz cały czas trapiło mnie jak Marek jeździ po tej makiecie :roll: , teraz widzę, że praktycznie nie ma gdzie jeździć, a jak nie jeździ to siedzi i dłubie kolejne obiekty :D

Michale zapodaj kilka fotek w swoim wątku - milo tak z wieczorka coś fajnego obejrzeć :)
 

Podobne wątki