• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] A to moja "makietka"

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Karol a teraz widać już co to między torami? Trochę poprawiłem ;)
I jeszcze jedno ,przy takim układzie torów i peronów gdzie należy umieścić symafory,oczywiście sugerując się naszym klimatem PKP,z góry dzięki :D
 

Załączniki

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Dzisiaj wreszcie nadszedł długo oczekiwany kościołek.Pierwsze wrażenie super, po dalszych oględzinach i badaniach emocje radości przerodziły się w złość :devil:
Oto dwie fotki-kościołek i stac.kolejowa,na drugim zd.kościółek w plenerze.Zgadnijcie co mnie tak rozłościło,(nie chodzi o brak części ,wszystkie one są,trzeba tylko przykleić.
:devil: :devil: :devil:
 

Załączniki

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Hmm,jednak postanowiłem i kościół zostaje,zmienię tylko kolor na biały ,patyna ,odpowiednie miejsce i trochę średniowiecznego wystroju i będzie OK
Ale to za parę chwilek,teraz walczę z NYSĄ :LOL:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Krzysiek napisał(a):
Planujesz jakieś bramy przy wjazdach do "boksów"? Troszkę nienaturalnie to wygląda ;)

Aha, prosiłbym o jakąś fotkę z góry :)
Ależ oczywiście że będą drzwi garażowe,otwierane do góry ;) Budynek powstał dokładnie dzisiaj,więc co zatym idzie to 70%.Więc widok z góry nie jest fascynujący,ale jutro 90% i fotki nawet z góry :D
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
i wydaję mi się,że tu popełniłeś błąd umieszczając jeziorko powyżej linii kolejowej.
Ulewy, wichury (to już norma u nas) spokojnie by zalało i podmyło torowisko :razz:
ja u siebie też miałem na początku jezioro wyżej niż ulica i głupio to wyglądało- dlatego powstał lej jak po bombie bo zacząłem obniżać jezioro
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
WITKOIM napisał(a):
i wydaję mi się,że tu popełniłeś błąd umieszczając jeziorko powyżej linii kolejowej.
Ulewy, wichury (to już norma u nas) spokojnie by zalało i podmyło torowisko :razz:
Spokojnie ,na mojej makiecie nie mam kataklizmu,a po drugie po drugiej stronie jeziora jest przepompownia ;) więc śpij spokojnie :razz:
A po drugie gdyby tak wszystko na makiecie było OK,było by nudnie :LOL: Sam zobacz jeziorko troche inaczej i już coś dodałeś :D
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
:LOL: :LOL:
do wypadku i cięcia dachu to były "pouczenia" :cool: od speców ,ale do jeziora, które jest nad torowiskiem i nie ma tak w realu to jest odpowiedź "przepompownia" :LOL: :LOL:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
WITKOIM napisał(a):
:LOL: :LOL:
do wypadku i cięcia dachu to były "pouczenia" :cool: od speców ,ale do jeziora, które jest nad torowiskiem i nie ma tak w realu to jest odpowiedź "przepompownia" :LOL: :LOL:
Ale jesteś złosliwy :twisted: Może i nie ma takiego jeziora w realu,ale od czego wyobraźnia,powiedzmy że to pozostałość po PRL-u :grin: jezioro im. E.Gierka .Lepiej ci? :LOL:
 

Podobne wątki