• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] A to moja "makietka"

Kuba1986

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Biorąc pod uwagę ciężarówkę w tle to chyba lata 60te po "rewolucji seksualnej" ;)
Wygląda pozytywnie. A domek z desek... taki galicyjski z lekka ( wciskanie budynku w każda wolną przestrzeń ).

A jak tam perony i kładka nad torami?
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
michal-c74 napisał(a):
Hej Marek.
A ja się spytam co z torami?.
:oops: kurcze michał nie rozumię pytania z tymi na focie:???:
Masz rację Kuba z tym budynkiem,właśnie go wcisnąłem w wolną dziurkę :D ,apropo rewolucji seksualnej , nie pamietam takiej :oops: :LOL:
 

Kuba1986

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Hmmm... może dlatego, że ma ona ( ta rewolucja znaczy ) głównie związek z tym co sie za żelazna kurtyną działo ( hipisi i te sprawy ). Ale co tam hipisi przy takim domeczku :!:
 

michal-c74

Aktywny użytkownik
Reakcje
86 0 0
Code:
 nie rozumię pytania z tymi na focie
Nie, nie z tymi na focie ;)
Miałem na myśli czy wymieniasz te pikowskie Ururki, które są na makiecie?.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Kuba1986 napisał(a):
Hmmm... może dlatego, że ma ona ( ta rewolucja znaczy ) głównie związek z tym co sie za żelazna kurtyną działo ( hipisi i te sprawy ). Ale co tam hipisi przy takim domeczku :!:
Jasne ,wtedy wciskano nam ciemną kabałę,ale ogólnie było wesoło,a odnośnie tego domeczku,stanowi poważne zagrożenie pożarowe ;) ,myślę że powstanie ich na makiecie sporo,co prawda sporo roboty przy nich ale oddają swój urok :grin:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
michal-c74 napisał(a):
Code:
 nie rozumię pytania z tymi na focie
Nie, nie z tymi na focie ;)
Miałem na myśli czy wymieniasz te pikowskie Ururki, które są na makiecie?.
Mam to w planach,oczywiście że pozbęde się tych paskudnych ururek :LOL: ale nie teraz z powodu "utrudnionego dostępu do środków finansowych" :D
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Widząc zaciekłą wojnę WITKOIMA z karetkami do swojej makiety,po bolesnych rozmyśleniach postanowiłem sam zmajstrować karetkę i to NYSKĘ 522 w barwach "R".Jak myślicie uda się??? ;)
 

Załączniki

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Wielkie dzięki!!jest tam sporo fotek które sie przydadzą w budowie, czeka mnie nie lada wyzwanie ale efektu spodziewam się zaczepistego ;)
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
marekw111 napisał(a):
Widząc zaciekłą wojnę WITKOIMA z karetkami do swojej makiety,po bolesnych rozmyśleniach postanowiłem sam zmajstrować karetkę i to NYSKĘ 522 w barwach "R".Jak myślicie uda się??? ;)
PAPUGA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: a wypadek też będzie :?: :?: PAPUGAAAAAAA :!: :!:
i kto od kogo ściągnął pomysł :?: :?: :?: A mówiłeś,że Ci naturystkę podwędze z krzaków :LOL: :LOL:

a tak na poważnie- 3mam kciuki ;)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
PAPUGA??!! Ja?! :twisted: No co ty,na pewno wypadku nie zrobię,choć to ciekawa scenka, raczej zafascynowała mnie nyska i to erka ,no wiesz tamte fajne czasy :cry: . A tak naprawdę marzy mi się jednostka ratowniczo - gaśnicza na makiecie.
Dzieki za trzymanie kciuków,napewno sie uda ;)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
:D znowu ja!!Tym razem z pytaniem dla ekspertów ;) Położyłem trochę szutru,i czekam na wasze recenzje odnośnie wykonania.Jeśli ogólnie wam się spodoba jadę dalej z tym.Nie wiem czy zwróciliście uwagę w oryginale szuter nie jest tego samego koloru od... do.... .J jest na więkrzych czy miejszych odcinkach inny.Mam taki zamiar to wdrożyć.
A jakby co przyjemnej i owocnej debaty :LOL: :D
 

Załączniki

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK TRZYMAĆ
to znaczy tak szutruj - miłej nocki na szuru buru (na szutrowaniu) ;)
mi się podoba :cool:
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Karol napisał(a):
To pomiędzy torami to co to jest? Paczusia w poniedzialek :D
No właśnie Karol,miała to być roślinność ale coś chyba nie wyszło.Muszę to jakoś dopracować.Apropo paczusi,świetnie cięszę się,wreszczie wezmęza peron,dzięki.
 

Podobne wątki