• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] A to moja "makietka"

Bert

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
??? A za użycie słowa, które wykropkowałem i całego obraźliwego wyrażenia, należy się upomnienie. Nie róbmy z forum rynsztoku..."
"Obraźliwe wyrażenie" nie jest wymierzone w konkretnego Użytkownika, a przeciwko pewnemu zjawisku ... Ale jeśli ktoś poczuł się urażony to PRZEPRASZAM, choć na forum widziałem znacznie "grubsze" słowa i zwroty. Co do "hejtingu" - istnieje niestety, także na forum. Daniel określił je sformułowaniem "wrzaski" i przy tym słowie pozostańmy.:)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Nieważne, czy przeciw konkretnej osobie, czy ogólnie, użycie taki słów zasługuje na potępienie. A co to jest "hejting" nie mam pojęcia i nie zamierzam uczyć się obrzydliwej nowomowy. I rzeczywiście na tym poprzestańmy.
 

Podobne wątki