• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta ŁKMK

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
W ostatnim czasie cała działalność członków klubu, została skierowana na projekt makiety, którą zamierzamy pokazać w Poznaniu, przy okazji Salonu Hobby. Wszyscy są zaangażowani w renowację makiety, która już istnieje od kilku lat, a która chcemy pokazać w nowej odsłonie.
Koledzy tną, wiercą, frezują,
Pięknie, pięknie, ale zerknął bym też na te prace kolegów.

P
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Ale się cicho tu zrobiło. Mimo wszystko jednak, nie oznacza to, że się nic nie dzieje, wręcz przeciwnie! Obiecaliśmy sobie, że do świąt powstanie "wylewka" na makiecie i powstała! Szkoda tylko, że miały to być... Poprzednie święta! :eek:
Wszystkim doskwiera zaraza, więc i w naszym przypadku, nie może być inaczej. Mimo obsuwy z terminem, w końcu jednak wylewanie powierzchni jednak ruszyło! :cool:
Zdjęcie dla przykucia uwagi. :giggle:
20210331_181542.jpg
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
Fotka przykuła moją uwagę i jak dla mnie,- to ta fotka "mówi " co innego Kolego Piotrze, wg mnie , nic się nie zmieniło ,betoniarka jak stała tak stoi na terenie Cementowni "Łódż" ,powoli zamienia się we wrak , a ta niby biała wylewka -to nie żadna wylewka , tylko piana na powierzchni wylewiska ścieków w oczyszczalni wciąż jeszcze czynnej cementowni .
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Do naszej jednostki radiotechnicznej w Rogu, dotarł Ził131 "aparatownia" zajmując miejsce obok "Marysi".
Model powstał na bazie Herpy, przy czym zabudowę wykonano od podstaw, na podstawie zdjęć oryginalnej konstrukcji.
20210519_180825.jpg
20210523_123948.jpg
20210523_124017.jpg
Screenshot (11).png
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Ostatnio (w maju :eek:) było wojskowo i teraz też w ten deseń. Projektu "Eszelon" ciąg dalszy, czyli kolejne pojazdy lądują na właściwym taborze. Platforma Rs wydana przez Roco, zyskała detale właściwe dla tej serii eksploatowanej w Polsce jako typ 412Za.
Wagon dostał numer: 31 51 390 4 653-8, widoczny na znanym filmie dokumentalnym, a także wózki 1XTa, nowe zderzaki i charakterystyczne koło hamulca ręcznego.
Na rzeczonym wagonie zaparkowały dwa transportery SKOT 2A, z numerami widocznymi na filmie i oczywiście zostały unieruchomione z pomocą drewnianych klinów i skrętek drutu.
Mam nadzieję, że efekt prawie ukończonego składu, będziemy mogli pokazać w Poznaniu na naszym, klubowym stoisku.
20211122_134430.jpg
Rs ze Skotami.jpg
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Oj Piotruś, rura wydechowa ma inny kolor, kłonice są częściowo złożone, no i przed wszystkim nie ma budynku.
No, a tak na poważnie piękna robota jak zawsze.
Jeszcze lina na burcie SKOT-a, jest w innym położeniu! ;)
Mam świadomość niedoskonałości - zarówno platformy, jak i modelu SKOT-a z SDV, ale po pewnych zabiegach modelarskich, prezentuje to poziom akceptowalny dla mnie. :cool:
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
Ostatnio (w maju :eek:) było wojskowo i teraz też w ten deseń. Projektu "Eszelon" ciąg dalszy, czyli kolejne pojazdy lądują na właściwym taborze. Platforma Rs wydana przez Roco, zyskała detale właściwe dla tej serii eksploatowanej w Polsce jako typ 412Za.
Wagon dostał numer: 31 51 390 4 653-8, widoczny na znanym filmie dokumentalnym, a także wózki 1XTa, nowe zderzaki i charakterystyczne koło hamulca ręcznego.
Na rzeczonym wagonie zaparkowały dwa transportery SKOT 2A, z numerami widocznymi na filmie i oczywiście zostały unieruchomione z pomocą drewnianych klinów i skrętek drutu.
Mam nadzieję, że efekt prawie ukończonego składu, będziemy mogli pokazać w Poznaniu na naszym, klubowym stoisku. Zobacz załącznik 854210 Zobacz załącznik 854211
Niepotrzebnie czytałem ostatnie zdanie, bowiem wahałem sie nad decyzją co do wyjazdu do Poznania/MTP, ale dla takiego składu to chyba trzeba będzie tam zawitać, o ekipie nie wspomnę. (oczywiście mowa tu o wszystkich kolegach uczestniczących w owej impezie) :)
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Mam nadzieję, że nikt kto pojawił się w Poznaniu za naszą namową, nie żałował i dobrze się bawił. ;)
Oczywiście nie wszystko było cukierkowo, ale jestem przekonany, że warto było się wybrać.
Tradycyjnie kilka migawek z naszej prezentacji, bo jak to mawiają: Jeden obraz, za tysiąc słów!
Dziękujemy Wszystkim za spotkania i rozmowy, za długie wieczory i krótkie poranki.
Dzięki wszystkim naszym kolegom klubowym, którzy wzięli udział w imprezie, obsługa makiety prowadzona była w sposób atrakcyjny dla widzów, a niedzielne pakowanie makiety i transfer do domciu, upłynął szybko i sprawnie.
Tak trzymać! (y)
20211203_182243.jpg
DSC_0451.jpg
DSC_0452.jpg
DSC_0458.jpg
DSC_0461.jpg
DSC_0468.jpg
DSC_0505.jpg
DSC_0537 1.jpg
DSC_0552 1.jpg
DSC_0684 1.jpg
DSC_0702 1.jpg
DSC_0708 1.jpg
DSC_0716 1.jpg
DSC_0768 1.jpg
DSC_0660.jpg
 

Podobne wątki