• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta ŁKMK

Paweł R

Znany użytkownik
Donator forum
ŁKMK
H0e
Ekspert
Dalszy ciąg nierównej walki.
Skrzynki ustalone względem ściany, co sprawi że pomiary będą łatwe i przyjemne.

P1260704-crop.JPG

Przestrzenna konstrukcja zbudowana w celu wykonania z kosmiczną precyzją i dokładnością, pomiaru brakujących skrzynek łukowych.

P1260705.JPG

Po pomiarach powstał rysunek, a na jego podstawie model, tu na zdjęciu przymierzamy go z Pawłem Wilkołakiem.

P1260706.JPG

Oczywiście nie było źle, małe poprawki i będzie jeszcze lepiej.

Czuję się jak orkiestra na Titanicu, oni grali i tonęli, ja buduję i otrzymuję sygnały o wymówieniu najmu pomieszczenia klubowego, kto jest większym wariatem.

Paweł R

Znany użytkownik
Donator forum
ŁKMK
H0e
Ekspert
Wszystko to co wymaga wysiłku traktuję jako karę, łatwiej to wtedy zaakceptować, bo przecież z kara dyskutować się nie da.

Nie polecam naśladowania mnie, jeśli chodzi o klub jestem gorszy od LL-a.

Ciężko się pracuje w klubie o tej porze roku, od jakiejś 13-tej słono zagląda w okienka niczym nie skrępowane a cieniutkie zalużje z morskiej trawy i mchu, nie pomagają, więc się leje pot po pleckach do.... spodenek.

Paweł R

Znany użytkownik
Donator forum
ŁKMK
H0e
Ekspert
Mój fach jest zupełnie inny i w nim powiem nieskromnie jestem mistrzem, zresztą wykonuję go niezmiennie od 39 lat, a skrzynki robią ludzie szybciej i lepiej, np Kolega Inkson, o to jest spec, dla mnie wzór do naśladowania dla innych tez powinien, szkoda że ostatnio mało pokazuje.