• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Maj 2018 Музей Тёсовской узкоколейной железной дороги

Z

Zv

Gość
#1
W maju 2018 planuję kolejny wyjazd tym razem do Rosji.
Музей Тёсовской узкоколейной железной дороги
http://museum-uzd.ru/
Tym razem zbieram ekipę max 8 osób. Wycieczkę można połączyć ze zwiedzaniem Petersburga, kolejka jest 120 km od Wenecji Północy.
Tu relacja z tego rocznej imprezy z reenactorami.
http://infojd.ru/dop/poezdka2017rogavka.html
Zainteresowanych zapraszam na prv.
Zapewniam obsługę od strony języka rosyjskiego, wspólne załatwianie wiz, organizację noclegów całkowicie po koleżeńsku. Oczywiście rosyjskie klimaty gratis :)


Mój ulubiony wschodni pojazd osobowy
poezdka2017rogavka_111.jpg


push-pull po rosyjsku :)
poezdka2017rogavka_110.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#5
Janie, trzeba policzyć koszty: wiza 380PLN, dojazd - ok 1500 km w jedną stronę (koszty paliwa rozkłada się na 4 osoby w każdym aucie, np. w moim wyszło by na ok osobę 200,00pln) noclegu na Litwie tam i z powrotem to ok 30€/osoba, noclegu przy kolejce ok 30€/osoba za dwie doby i jednego fakultatywnego noclegu w Petersburgu ok 30€ sumując ok 100€ noclegi + koszty dojazdu 200,00 + 380,00 wiza. Ofk jeszcze pasza.. ale nie wiem Janie ile jesz :) To tak orientacyjnie 1000,00 pln za pięciodniową wycieczkę na kolejkę i rzut oka na Aurorę i Petersburg.
 

114

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#6
Dziękuję za podanie kosztów transportu i noclegów.
Koszty reprezentacyjne jak pisałem wyżej to wiem, że są wysokie.
Natomiast o wizie nie pomyślałem, każdemu dają??(n)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#8
Tak. Jak udokumentujesz nocleg lub rezerwacje np na kolejce to problemu nie ma. Mam w Petersburgu zaprzyjaźnionego dyrektora departamentu w GRU który pomoże nam wjechać tylko nie wiem czy nas wypuści A na serio to dostaniemy zaproszenie z kolejki. A koszty wizy to Rosji odpowiedź na koszty wizy do EU dla Rosjan...