• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Magnum na polonika ?

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#23
Na rabenie i freszu to się już kiedyś ktoś poślizgną .

Ciężko o jakiegoś polonika w takim zestawie a maszoński taki nie byl ???
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#24
Na rabenie i freszu to się już kiedyś ktoś poślizgną .

Ciężko o jakiegoś polonika w takim zestawie a maszoński taki nie byl ???
Miki na tamtych modelach były kalki co odpadały , tu nie ma takiej możliwości bo tampodruk nie odpada , jednak raczej takich modeli nie będzie bo po co robić coś co nie jest we właściwej konfiguracji.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#25
Ten maszoński mi chodzi po głowie bo magnumy takie mieli na 100% ale jumbo zestawy ,a z naczepami to volvo, many, merce , a nie wiem czy były konie magnum

indeks.jpg
images.jpg

[DOUBLEPOST=1485379502][/DOUBLEPOST]Albo ktoś sprawdzi u źródła albo była taka strona z firmami i fotkami taboru ????
[DOUBLEPOST=1485379633,1485379243][/DOUBLEPOST]A czy byl ciągnik , nie wiem

foto,1,2826,550.jpg
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#26
Fajne malowanie , ale właśnie trzeba było by naczepy malować a pomysłodawca i producent w jednej osobie zastrzegł sobie by tak dopasować by nie malować modelu.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#29
Maszoński zawsze miał srebrne firany , także raczej odpada . Jeśli chodzi o magnumki to były tej 3 wersji kabinowej i to chyba tylko na tandemach . Innych znaleźć nie moge ani nie pamiętam .