• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Magnum na polonika ?

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
#1
Koledzy i koleżanki jakie propozycje na modele pokazane poniżej , konfiguracja jak poniżej , kolor jak poniżej , nie wchodzi opcja przemalowywania. Od razu napisze że istnieje szansa powstania krótkiej serii około 50 szt.
IMG_20161203_223613.jpg
IMG_20161203_223639.jpg
IMG_20161203_223725_1.jpg
IMG_20161203_223736_1.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#6
Można by zrobić np takie jak na tych wygooglanych fotkach.

Mnie najbardziej podoba się Vogel.

Magnum Vogel.jpg



Jak mają być poloniki, to ciekawie wygląda i prosta do zrobienia jest Stamina-Land tylko nie jestem pewien, czy ten zestaw jest na małych kołach.

Magnum Stamina-land.jpg




Jednak z poloników jak dla mnie, to bardzo fajnie wyglądała by jako DUDA, ale w tej spedycji jest nowszy ciągnik. :(

Magnum Duda.jpg




Można z niej zrobić także DHL-a.

Magnum DHL.jpg
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Tak bez przemalowania to ciężko, bo w Polsce białe plandeki raczej nie są zbytnio popularne. Tym bardziej że mamy jeszcze czerwoną ramę naczepy - typowo niemiecko. Póki co również jestem za Rico, najbardziej zbliżona konfiguracja i fakt, że tych modeli jest już coraz mniej. ;)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#13
A ja uderzę z innej beczki. Nie ważne jakie malowanie będzie to zapisuję się na produkt finalny:)
[DOUBLEPOST=1480967456,1480966871][/DOUBLEPOST]A może w ten deseń:

[DOUBLEPOST=1480967772][/DOUBLEPOST
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#17
Broda rób te Rico bo wydaje mi się że do kalek będzie łatwiejszy dostęp niż robienie projektów itd...
Zresztą co byś nie wydłubał jako że to polonik to biorę jednego :D.
 

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#18
Posiadam gotowy projekt kalek RICO na naczepe, na ciagnik nie bedzie problemu zrobic. Z chęcia pomogę . Oraz z górę zaklepuje jeden model , gdyby wyszedł w tych barwach :D
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#20
Coś cicho w temacie:(.
Proponuję serię, po połowie Raben i Fresh: w zestawie z chłodnią i z firanką.
1. Ciągnik + chłodnia

Foto:raben-group.com

2.Ciągnik + chłodnia

foto:truck-spoters.eu

3. Naczepa firanka

foto:truck-spotters.eu