• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Märklin - wszystko o kolejkach z "trzecią szyną"

OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Tak, to jest samo i spokojnie bedzie działać. Co do CS2 to chyba pojawiała się czasami w zestawach, wiec nie jest wykluczone, ze kiedyś pojawi się tam tez CS3? ;)
 
B

bobby74

Gość
No nigdzie go jeszcze nie ma! :) W nowościach listopada też się nie pojawił, chociaż na piko-shop.de już wyprzedany:confused:
Mam obawę, że będzie miał typową dla Piko "hałasującą" płozę, czyli delikatna lipa. Pewnie też dekoder Uhlenbrocka, czyli nic specjalnego. Zusammen do kupy chyba kupię DC, przerobię na AC z płozą Brawa Silencio, dekoder ESU albo Zimo i będzie pięknie ;)
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Właśnie te płoze miałem na myśli, bo moze cos poprawili i bedzie cicha ;) Widzialem juz wczoraj w sklepie, ale wersje DC więc ciężko to było sprawdzić.
 
Reakcje
2 0 0
Dzięki za info
na pewno skorzystam
[DOUBLEPOST=1477842642][/DOUBLEPOST]co do Vectrona w PKP Cargo
http://www.swiatmodeli.com/ pod tym adresem jest już dostępny
a pod tym adresem http://www.modelmania.com.pl/advanc...nie=PKP&serwisowe=off&dzial=K&sort=2a&&page=5
to zobaczcie sami
[DOUBLEPOST=1477842929,1477842499][/DOUBLEPOST]Jest już też dostępny EU07-450 i 488 (Schlesienmodelle).
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Mam ambitny plan podłączenia napędów i dekoderów do zwrotnic, ale na wszelki wypadek chciałbym potwierdzić u kolegów bardziej zorientowany jak cienkiego lub grubego przewodu powinienem użyć ?
 

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
Mam kilka zestawów Marklin 47122 podpowiedzcie na jakie najlepiej wymienić koła by mogły śmigać po torach roco Geoline czy piko Agleis. Zauważyłem że są koła DC jednostronnie i dwustronnie izolowane .Które wybrać ?

 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Wszystko jedno, byle byłyby izolowane. Ważna jest średnica koła i długość osi - muszą być takie same, jak w oryginalnych zestawach. Trzeba też zwrócić uwagę na wysokość obrzeża, koła Märklina mają wyższe, te nowe powinny mieć mniejsze.
 

Podobne wątki