• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Madej 1/64

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#22
Mack od first gear .Piękny jest mam ich parę sztuk ,przy niektórych " POGRZEBAŁEM" ;)
ale ładnie "dziabałeś grila ... fiu fiu to fototrawienie ??? Czy masz dojścia do gotowców ?

W tle widzę piękny czołg z maści Corgi a seria tactical strike ,jak się mylę popraw mnie :)
Świetny model ! gratulacje (y)
Ja dziś parę grosza "DOSTAŁEM" to i może zakupię jakieś neo ... ale zobaczę bo mnie wkurza ta cena !!!:devil::devil::devil:
[DOUBLEPOST=1464747381][/DOUBLEPOST]Teraz doczytałem ...foto trawionka :)
 
OP
OP
Madej

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Second Models - grill kupiłem gotowy kilka lat temu przy okazji jakiejś ciężarówki, pomyślałem że się kiedyś przyda. Kupiłem u tego sprzedawcy: http://www.ebay.com/sch/crazy4green...tOYAAOSwcl1XPKUz&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562.
Jestem ciekaw tych ciężarówek od NEO, widać ze nadwozie jest ładnie dopracowane, linie ostre, szczegóły na wysokim poziomie. Kusi mnie szczególnie Mack H-673, ale na razie sobie daruję.
Czołg to rzeczywiście Corgi, świetny modelik, bardzo szczegółowy, kupiłem go właśnie do low boya. Poniżej kilka fotek:
Abrams-M1A1-06.JPG


Abrams-M1A1-08.JPG


Abrams-M1A1-09.JPG


Abrams-M1A1-10.JPG


Abrams-M1A1-13.JPG


Abrams-M1A1-14.JPG


Abrams-M1A1-16.JPG


Abrams-M1A1-18.JPG


Maniac64 - dzięki!! Jakoś mi od początku ten oryginalny grill nie pasował, najpierw chciałem po prostu pomalować wnęki na czarno, ale ostatecznie jednak postanowiłem go całkiem wymienić.
 
OP
OP
Madej

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Dzięki Panowie.
Czołg kupiony spontanicznie, ale cieszę się z tego zakupu. Miał być tylko dodatkiem do ciężarówek ale sam w sobie jest po prostu fajnym modelikiem.
SM - Hummery wyglądają świetnie, może kiedyś jakiegoś dokupię, choć i Kyosho zrobiło świetnego pustynnego Hummera, choć właściwie to wersja wojskowa więc HUMVEE. Ten to mi się bardzo podoba...

I kolejna porcje fotek - tym razem kolejny COE:
International Transtar II - DCP
Modelik bardzo dobry, szczególnie kabina bardzo ładnie odwzorowana, wraz ze wszystkimi detalami. Jedyna wada to taka że w moim egzemplarzu koła są trochę koślawe.

Transtar-01.jpg


Transtar-03.jpg


Transtar-04.jpg


Transtar-05.jpg


Transtar-07.jpg


Transtar-08.jpg


Transtar-09.jpg


Transtar-11.jpg


Transtar-12.jpg


Transtar-14.jpg


Transtar-15.jpg


Transtar-17.jpg


Transtar-18.jpg


Transtar-22.jpg


I jeszcze takie dwie fotki z "braćmi mniejszymi"
Transtar-24.jpg


Transtar-25.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.543 386 20
#29
Kapitalny ten model. Pięknie odwzorowana kabina, masz rację, ale i naczepa jest świetnie zrobiona. Ostatnie fotki z osobówkami bardzo klimatyczne.
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#31
Ten international jest fantastyczny (y)(y) bardzo mi się podoba cały zestaw , wykonanie miniatury przez dcp - 1 klasa :cool::cool:(y)
... osobówki z AW chętnie zobaczę w osobnej sesji
 
OP
OP
Madej

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
Dzięki Panowie!!
Modelik jest bardzo fajny, lubię go, a i "narodowe barwy" mu pasują:)

Tak na szybko: jest pierwsze zdjęcie nowego Cadillaca Fleetwood 1955 od Greenlight:
http://www.za3collectibles.com/infoPage.htm
Warto zauważyć że jest pomyłka w roczniku na tej stronie:p
Ciekawie się zapowiada - chromowane zderzaki, szklane światełka, ładne cieniutkie słupki - bardzo miło.

Maniac64: kilka fotek jednego z moich ulubionych modelików:
1969 Chevrolet Kingswood Estate
Kiedyś miałem pięć sztuk, ale dwie poszły na sprzedaż. Biały został i doczepiłem do niego przyczepkę Airstream Baby. Bardziej mi do niego pasuje niż do Impali 4dr.
Ale złoty jest najładniejszy, świetny modelik, bardzo fajny pas przedni(y)

IMG_701.JPG


IMG_702.JPG


IMG_703.JPG


IMG_704.JPG


IMG_705.JPG


IMG_706.JPG


IMG_707.JPG


IMG_708.JPG


IMG_709.JPG


IMG_710.JPG


IMG_711.JPG
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#33
Fleetwood od GL zapowiada się obiecująco (y) co do kingswooda to jest świetny w każdym kolorze, lubie te z otwartymi lampami (y) bardzo fajnie go pokazałeś
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#35
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Madej

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#36
Masz rację ze był już wydany, ale chodzi mi, że to nowa konfiguracja, więc zapewne to zapowiedź nowego wydania. Są nowe koła, nowa maska i siedzi trochę wyżej. Ciekaw jestem co AW przygotuje na piąte wydanie.
A jak jesteśmy w temacie AW to jeszcze taki rodzynek:

1970 Chevrolet Impala Custom Coupe (Ultra Red)

AW-Impala-UltraRed-01.JPG


AW-Impala-UltraRed-02.JPG


AW-Impala-UltraRed-03.JPG


AW-Impala-UltraRed-04.JPG


AW-Impala-UltraRed-05.JPG


AW-Impala-UltraRed-06.JPG


AW-Impala-UltraRed-07.JPG


AW-Impala-UltraRed-08.JPG


AW-Impala-UltraRed-09.JPG


I jeszcze w towarzystwie pozostałych Ultra Red'ów
AW-Impala-UltraRed-10.JPG
 
OP
OP
Madej

Madej

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#40
Dzięki Panowie:)
Jeszcze kilka fotek Cadillaca. To był jeden z pierwszych AW jakie kupiłem, zresztą za nieduże pieniądze, bo Ultra Redy nie były wtedy tak drogie jak teraz.

1976 Cadillac Coupe DeVille - Autoworld

AW-Cadillac-DeVille-01.JPG


AW-Cadillac-DeVille-02.JPG


AW-Cadillac-DeVille-03.JPG


AW-Cadillac-DeVille-04.JPG


AW-Cadillac-DeVille-05.JPG


AW-Cadillac-DeVille-06.JPG


AW-Cadillac-DeVille-07.JPG


AW-Cadillac-DeVille-08.JPG