• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Macie jakieś fajne plany na makiętę

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Ja tak rozmyślałem się co można żrobic na tej powieszchni aby dobrze wyglądało i było w miarę realistyczne. Wpadłem na wąskotorówke w miescie. Poziom miasta jest 10cm nad poziomem wąskotorówki. Nadole jest stacia wąskotorowa z parowozownią, 4 tory do odstawiania taboru z tego jedny już mocno zarosnięty bo tam są odstawione stare wagony graty. Dwa tory ładownicze razem z magazynem.

Miedzy ulicą i mórem jest tor tramwajowy. Można tam puścic maly tramwajik - dwóosiowy z kabina po każdej stronie. Najlepiej elektronike zainstalowac która puszcza tramwaj powili miedzy dwoma pryzstankami z postojem 15 sekundowym. Tak nie podpadnie ze tramwaj praktycznie zawraca na linii.

Pod miastem ma sie opcie zrobic stacie techniczna na odstawienie składów.

Jak się zpodobało życzę powodzenia z projektem :)

Tor tramwajowy jakis H0 Flex, wąskotorwe są Roco H0e
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 7
Planuję 36

Podobne wątki