• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Mały dylemat... - realizacja

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
#85
Podziwiam aktualne wykonanie Twojego torciku - jest super. Z wielką niecierpliwością będę dalej obserwował Twój wątek, albowiem jak wiesz, wiele z niego "wyniosę" na swoją makietę. :)
 

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
#87
I tak będzie - widać, że Artur już powycinał otwory pod montaż napędów, a część z nich jest już wstępnie ułożona.
 
OP
OP
kociol

kociol

Aktywny użytkownik
Reakcje
175 4 0
#88
Podziwiam aktualne wykonanie Twojego torciku - jest super. Z wielką niecierpliwością będę dalej obserwował Twój wątek, albowiem jak wiesz, wiele z niego "wyniosę" na swoją makietę. :)
Bez przesady :) rozumiem, gdybyś tak powiedział do niejakiego Szanownego Daniela L. ;) tudzież innych Szanownych Kolegów mających na swym koncie nie jeden piękny kawałek szlaku :)
Wiele rzeczy nie umiem, cały czas się uczę i podglądam innych:eek:
Daleko mi jeszcze do Tych najlepszych, nie mniej jednak dzięki za pochlebną opinię :gwizd:
 
OP
OP
kociol

kociol

Aktywny użytkownik
Reakcje
175 4 0
#96
Witam po dłuższej przerwie w moim wątku :) póki co na moim placu budowy ogólny zastój :gwizd: ale mam nadzieję, że niebawem coś się ruszy.
Muszę przyznać, że w tym roku Mikołaj się postarał i takie o to kwiatki znalazły się u mnie pod choinką :D Przy okazji życzę Wszystkim zdrowych, pogodnych i wesołych Świat Bożego Narodzenia.

DSC_0736.JPG
DSC_0735.JPG
DSC_0745.JPG
 
Ostatnio edytowane: