• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Małe autotransportery od Pietrasa - Lawety

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#42
Napewno bym tak robił gdyby nie praca dzisiaj w Warszawie jutro we Wrocławiu a od wtorku w Rzeszowie,
Jeżeli chodzi o ten temat Masz racje w 100% :) tylko czassss...
He,he. Wszyscy lub zdecydowana większość osób na tym forum ma podobne problemy, a na 100% wszyscy mają deficyt czasu, a jakoś potrafią się z sensem zorganizować;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
#43
Napewno bym tak robił gdyby nie praca dzisiaj w Warszawie jutro we Wrocławiu a od wtorku w Rzeszowie, cięźko znaleść choć chwilę
A to w tych miejscach nie ma dostępu do internetu? Myślę, że czas na wrzucenie kilku zdjęć z krótkim opisem to zawsze się znajdzie, bo to zajmuje z reguły kilka minut, nawet przy słabym transferze internetowym. To wg mnie tylko taka wymówka. Podejrzewam, że Ci się po prostu nie chce i tyle... ;) No ale to Twoja decyzja... ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#44
Gratuluję pomysłu na te lawety. To coś zupełnie innego, niż zazwyczaj oglądamy na forum. Świetnie Ci to wychodzi. Typowe polskie rydwany Mirków handlarzy. :)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#45
W tym temacie brak mi słów :) Coś pięknego. Zainspirowany Twoimi autami, zakupiłem już dwie bazy i wysłałem do specjalisty :)
Sprintery i LT rewelacyjne! Rodem z trasy na Zgorzelec :)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#46
W tym temacie brak mi słów :) Coś pięknego. Zainspirowany Twoimi autami, zakupiłem już dwie bazy i wysłałem do specjalisty :)
Sprintery i LT rewelacyjne! Rodem z trasy na Zgorzelec :)
Dzięki kolego, sam bardzo je lubię bo trochę kiedyś się takimi latało przez Zgorzelec czy Świecko :) wracają wspomnienia...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy specjalistyczne 142

Podobne wątki