• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Małe autotransportery od Pietrasa - Lawety

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#22
Nie jest ich aż tyle co u niektórych kolegów z forum, ale z 300 będzie :), kolekcja powiększa się z każdym miesiącem...
Proszę o wyrozumiałość, ale 2 małych dzieci w domu a przy nich obowiązki. Dlatego robię serie zdjęć i odrazu umieszczam po kilka na forum, modeli będzie przybywało więc jeszcze będzie co pooglądać... :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#25
No i o to właśnie chodzi, że założyłeś wątek z lawetami i za jednym strzałem pokazałeś ich, aż 7.;) Bardzo fajne ale mogłeś mieć materiał do prezentacji na kilka tygodni. Co do zdjęć to ja też robię fotki co jakiś czas, a wrzucam do swoich wątków w pewnych odstępach czasowych. :)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#31
Lawet nie sprzedaje :), a jeżeli chodzi o ich zrobienie to tak jak podpowiadają wyżej zapytaj oltrans napewno pomoże, moje zrobione były z różnych zabudów paki, karetki itp
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#36
No i co kolego wystrzelałeś się i teraz cisza w Twoim wątku zapadła:(
Tematy są podzielone, żeby nie wrzucać wszystkiego do jednego wora. Co jakiś czas coś pokazuje, ale nie koniecznie w tym temacie. Przecież wiadomym jest że małych autotransporterów robionych od zera nie bedzie tyle co gotowych modeli 1:87 po 5-10 zł widzianych na allegro...
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#37
Co jakiś czas coś pokazuje, ale nie koniecznie w tym temacie. Przecież wiadomym jest że małych autotransporterów robionych od zera nie bedzie tyle co gotowych modeli 1:87 po 5-10 zł widzianych na allegro...
Nie jest to złośliwość z mojej strony, ale dokładnie to kolego miałem na myśli w moim wpisie z sierpnia br.;)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#38
Nie jest to złośliwość z mojej strony, ale dokładnie to kolego miałem na myśli w moim wpisie z sierpnia br.;)
Wiadomym źe duźo ich się nie pojawi, ale ktoś kto jest zainteresowany tylko taki modelami łatwiej je odnajdzie :)
Pomyślałem źe nie są to tematy na miesiąc tylko na lata, coś napewno się jeszcze pojawi, a wrzucać ich zdjęcia między autokary chyba nie było sensu... wiem że większość tak robi, mix wszystkiego
Pozdrawiam :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#39
Chyba nadajemy na różnych częstotliwościach bo trudno nam się zrozumieć. Szeroko pojęte modelarstwo uczy podobno cierpliwości w pełnym tego słowa znaczeniu i dotyczy to zarówno czasu budowania, kolekcjonowania jak i prezentacji. I o te ostatnie słowo chodzi, że zakładając wątek miałeś pełną świadomość, że lawet masz kilka czy kilkanaście.I gdybyś pokazał jedną , a nie siedem to prezentując np. co 2 tygodnie jedną miałbyś co pokazywać do dziś. Nam z kolei też łatwiej by było komentować jeden model niż kilka jednocześnie.To tyle i, aż tyle w tym temacie.:)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#40
Napewno bym tak robił gdyby nie praca dzisiaj w Warszawie jutro we Wrocławiu a od wtorku w Rzeszowie, cięźko znaleść choć chwilę jestem bardziej zbieraczem niż modelarzem, może kiedyś się zbiorę i połącze np tematy małe plus duże autotransportery oraz osobówki np audi bmw, vw...
Jeżeli chodzi o ten temat Masz racje w 100% :) tylko czassss...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy specjalistyczne 142

Podobne wątki