• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Mała stacja fikcyjna...

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.966 6 0
#42
Kapitalnie, że nie dałeś jako tła foto tapety pejzażu , tylko zostawiłeś jako tło czyste białe ściany pomieszczenia , wg mnie biel jako tło nie naprasza się do tego co na pierwszym planie się dzieje, biel tła jest neutralna-super klimaty kolejowe!
Pytanie ; - co to za obiekt stojący obok latarni i szlabanu?(ostatnie zdjęcie)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
archiraff
Reakcje
169 0 0
#43
Mówiąc szczerze, zastanawiałem się nad tłem w dalszej perspektywie, na razie nie myślę o tym i podzielam zdanie kolegi Hoart.
Ten obiekt kupiłem na Modelmania.com.pl: https://www.modelmania.com.pl/product_info.php?cPath=2131_17_324_379_978&products_id=132625
To budynek cyfrowego sterowania sygnalizacją, mimo iż to nie polskie klimaty, przypadł mi do gustu.
W międzyczasie postawiłem jeszcze dwie półbramki...

skala szarosci.jpg


Czekam na rdzawy szuter od Pana Bogusława Oczoś, który aktualnie nie jest dostępny na jego aukcjach.
Pomysłów mam dużo ale mało możliwości finansowych ostatnio. Tory zamontowane, teraz na spokojnie działam.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.634 33 4
#44
Świetny klimat tej czarno-białej fotki, i właśnie to o czym było mówione wyżej, tło, by dało efekt, że ciężko byłoby rozpoznać, że to modele. Fajnie się ogląda relację z budowy.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 
OP
OP
archiraff
Reakcje
169 0 0
#46
Półbramki są od Ostbahn'a. Fototrawione blaszki do lutowania. Polecam jednak zamówić gotowe, zlutowane. Cena dwa razy wyższa za takie, dłuższy czas oczekiwania ale Ostbahn lutuje to profesjonalnie. Ja osobiście namęczyłem się nieźle przy tym, następne moje zamówienie u niego to na pewno będzie na gotowe elementy.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.900 111 7
#49
Super klimat dużej stacji i najfajniejsze zdjęcia to te na poziomie torów. Fajnie przedstawiały by się zdjęcia lokomotyw prawie od przodu na rozjazdach, takim teleobiektywem.
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
#54
CZy dobrze widzę, że moduły, czy też blat tej dioramy jest blaszany? Tak to wygląda na pierwszych zdjęciach.
 

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.236 0 0
#57
Bardzo ładna makieta. Super wygląda zdjęcie tła z granatowymi chmurami. Gratuluję realizacji ciekawego projektu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 171
Buduję makietę 36
Buduję makietę 51
Buduję makietę 5
Buduję makietę 18

Podobne wątki