• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mała kolekcja grzes_rr

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Widzę Grzesiek że u ciebie ostatnio prezentacje tylko w parach:pno i ta również wygląda rewelacyjnie nie dość że modele kapitalne to te naczepy z kontenerami świetnie dopasowane do nich(y)gratuluję super modeli.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Świetne te Iveca, zawsze jak patrzę na modele tej marki to mi się przypomina różnorodność rynku firm motoryzacyjnych sprzed wielu lat, zamknięta teraz w jednej bryle, zasadniczo oprócz Eurostara reszta stylistycznie jest super(y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Pięknie wyglądają te Iveca. Do tego pracują u nas w kraju (sądząc po numerach :D). Fajny pomysł na prezentację. (y) Co do Solarisa z poprzedniej prezentacji, to dowiedziałem się , że jedzie po prostu do klienta, a nie na warsztat... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Dziękuję za dotychczasowe komentarze, chwilę mnie tu nie było, ale nie dlatego że nie mam co pokazać ;) Zostałem szczęśliwym tatą i syn absorbuje dużo czasu a w międzyczasie próbuje coś podłubać na warsztacie :)

66. SCANIA G XT 8x4 wywrotka - zbudowana z tego co mi wpadło w ręce :ROFL:Zdjęcia dziś słabe bo nie dało rady wyjść na balkon....
20190511_130700.jpg
20190511_130705.jpg
20190511_130723.jpg
20190511_130749.jpg
20190511_130800.jpg
20190511_131012.jpg


Zachęcam do zostawienia komentarza ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Gratuluję pomysłu, ale przede wszystkim ojcostwa, a to ciężka rola, wiem coś o tym;)
Powoli Ci proponuję modele gdzieś wyżej przechowywać, raczkowanie to szybki okres, a jak stanie na nogi, to mu to będzie
obojętne czy Herpa czy lego, rzut na podłogę będzie wykonany ;)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Grzesiek pierwsze co to gratuluję ojcostwa(syn pójdzie w ślady tatusia i będzie kolejny modelarz):pA wracając do modelu to wykonałeś kawał dobrej roboty bo Scania prezentuje się rewelacyjnie(y)gratuluję.
 

Podobne wątki