• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mała kolekcja grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#1
Witam wszystkich.
Mam na imie Grzegorz i jestem tu nowym użytkownikiem. Modelarstwem interesowałem się już od najmłodszych lat, kiedyś sklejałem trochę samolotów ale tamta kolekcja została gdzieś na strychu u rodziców. Obecnie powracam do dziecięcych marzeń o byciu kierowcą ciężarówki i spełnieniam je w skali 1:87 :)
Mam kilka różnych składaków. Na początek pokazuje pierwszy model jaki znalazł się w kolekcji. Jest to Mercedes Actros MP1 Gigaspace produkcji Albedo, kupiony jako uszkodzony i trochę próbowałem go waloryzowac ale próby wyszły mizerne. Trzeba będzie się znów zabrać do tego projektu...
Następnym razem pokaże już coś innego.







 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#3
Urzeźbiony okrutnie, ale nauka nie idzie w las. Oby dalej szło tylko lepiej. :)
Ten model jest typowo ćwiczebny :)

Widzę że nie wzbudziłem zaciekawienia moim pierwszym wpisem ;)
Obecnie przebywam na urlopie więc mam trochę czsu i dzisiaj wrzucam coś ciekawszego (n)

2. Mercedes Actros MP2 V8 z Herpy wersja Dealerska z gablotką - ten pozostanie w oryginale bo mam do niego sentyment.







 
OP
OP
grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#9
Dziękuję za komentarze.
Poniżej wstawiam jeszcze raz fotki Actrosów, MP1 była z paczkami w Kazachstanie i trochę się pobrudziła ;)
A czerwony jest jeszcze raz bo mój Fotosik odmówił współpracy i próbuję wstawiania zdjęć przez Google+.
Powinno być OK.
Dodatkowo poczyniłem jeszcze jakieś zakupy i popełniam pierwszą w życiu dioramkę. Szczegóły niebawem:)







 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#11
Witaj na forum. Zapraszamy do częstego komentowania w postach innych forumowiczów. DPD tragedia :ROFL:, ale gablotkowy bardzo miły dla oka :).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#12
Kolego @grzes_rr . Nie kombinuj z jakimiś podejrzanymi bankami zdjęć, tylko wklejaj zdjęcia bezpośrednio ze swojego komputera na serwer forum. Wtedy nie będą Ci ginąć zdjęcia i nie będzie pustych wpisów. Poza tym tego wymaga regulamin.
 
OP
OP
grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#16
Dziękuję za komentarze i przyprostowanie odnośnie wstawiania zdjęć ;)
Dziś już będzie poprawnie :)

Dioramka jeszcze nie ukończona więc dziś taka budowlana propozycja:
3. Mercedes Actros MP1 6x4 wywrotka + przyczepa tandemowa (wiem wiem znów ACTROS:cool:) - jak będzie lepsze światło to podmienię zdjęcia

ACTROS MP1 +tandem.jpg


ACTROS MP1 +tandem1.jpg


Actros MP1 + tandem3.jpg


ACTROS MP1 +tandem2.jpg


Actros MP1 + tandem4.jpg
Actros MP1 +tandem5.jpg


Zapraszam do komentowania :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#17
Całkiem ciekawy model. Fajnie, że ma dołożone oznaczenia i tablice rejestracyjne. Podoba mi się.
 

Podobne wątki