• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mała kolekcja grzes_rr

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Bardzo ciekawie wyszedł Ci ten model. Może i na powiększonych fotkach widać jakieś drobne niedociągnięcia, ale ja bym się tym nie przejmował. Ważne, że przerabiasz modele. No a drobiazgi widoczne są jedynie w powiększeniu, natomiast gołym okiem nie będzie ich w ogóle widać. Podoba mi się taka przeróbka. (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.554 68 0
Dokładnie to co napisał Maciek, rób to co Cię cieszy(y), jak byś wstawił fotki z dalszej perspektywy to mógłbyś napisać że jest to model seryjny.
Nie zachęcam nikogo do fuszery, ale nie widziałem modelu który po przeróbkach i dodatkach wygląda jak seryjny, a Ty masz wysoki standard
precyzji więc działaj dalej i pokazuj na forum.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
Ta skala nie wybacza i trzeba na prawdę mocno się starać albo robić fotki z daleka , ogólnie na plus że działasz przy modelach a wiadomo trening czyni mistrza, więc działaj dalej.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.967 2 0
Grzesiek model wyszedł Ci kapitalnie więc nie masz się czym martwić;)najważniejsze żeby podobał się Tobie(y)bo już pisaliśmy o tym że najbardziej cieszy nas własne dzieło więc działaj dalej;)(y).
 
OP
OP
grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Dziękuję za komentarze i na pewno nie zamierzam przestać "produkcji" moich wizji :cool:

Dziś na szybko po skończeniu prac postanowiłem się pochwalić kolejnym mniejszym wozem. Niestety przy ostatnim remoncie dioramki wyleciały z pokoju i nie chciało mi się lecieć na strych żeby pokazać coś starszego z kolekcji :giggle:

89. Mercedes Sprinter skrzyniowy double cab minikit zrobiony w barwy STRABAG kalki z Toysandmodels, pomalowane wnętrze, pomalowana skrzynia i jakieś tam dodatki. Projekt wykonany w ciągu kilku godzin (wczoraj wieczorem pomalowane A dziś od rana poskładałem i okalkowałem :))

Screenshot_20200322-140311_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140321_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140331_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140344_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140358_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140409_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140419_Gallery.jpg
Screenshot_20200322-140429_Gallery.jpg


Zachęcam do zostawienia komentarza :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Miałem zapytać i mi uleciało. Blacha na skrzyni to jakiś gotowy produkt, czy to Twoja robota?
 

Podobne wątki