• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mała kolekcja grzes_rr

Slavi

Aktywny użytkownik
Pięknie wyglądają te Iveca. Do tego pracują u nas w kraju (sądząc po numerach :D). Fajny pomysł na prezentację. (y) Co do Solarisa z poprzedniej prezentacji, to dowiedziałem się , że jedzie po prostu do klienta, a nie na warsztat... :ROFL::ROFL::ROFL:

OP
OP
grzes_rr

grzes_rr

Znany użytkownik
Dziękuję za dotychczasowe komentarze, chwilę mnie tu nie było, ale nie dlatego że nie mam co pokazać ;) Zostałem szczęśliwym tatą i syn absorbuje dużo czasu a w międzyczasie próbuje coś podłubać na warsztacie :)

66. SCANIA G XT 8x4 wywrotka - zbudowana z tego co mi wpadło w ręce :ROFL:Zdjęcia dziś słabe bo nie dało rady wyjść na balkon....
20190511_130700.jpg
20190511_130705.jpg
20190511_130723.jpg
20190511_130749.jpg
20190511_130800.jpg
20190511_131012.jpg

Zachęcam do zostawienia komentarza ;)

Tomek M.

Znany użytkownik
Gratuluję pomysłu, ale przede wszystkim ojcostwa, a to ciężka rola, wiem coś o tym;)
Powoli Ci proponuję modele gdzieś wyżej przechowywać, raczkowanie to szybki okres, a jak stanie na nogi, to mu to będzie
obojętne czy Herpa czy lego, rzut na podłogę będzie wykonany ;)

kosmo83

Znany użytkownik
Grzesiek pierwsze co to gratuluję ojcostwa(syn pójdzie w ślady tatusia i będzie kolejny modelarz):pA wracając do modelu to wykonałeś kawał dobrej roboty bo Scania prezentuje się rewelacyjnie(y)gratuluję.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 376
Samochody ciężarowe 1135
Samochody ciężarowe 29
Samochody ciężarowe 40
Samochody ciężarowe 17