• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mała diorama ozdobna do mebli

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#71
a tam na jednym ze zdjęć był napad na pociąg z węglem?:) bo wygląda tak jakby się węgiel na tory wysypał.... Przepraszam, za offtop, ale tak i się ze Śląskiem skojarzyło... a poważnie - super wykonanie! :)
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
#77
Pach, jak będziesz miał chwilę czasu to zrób fotkę (może być na pw jak nie chcesz zaśmiecać wątku) jak masz otwieraną tą gablotkę i na jakich zawiasach. Bo do swoich dioram chce zrobić ściankę z wnękami na nie za szkłem, tylko zastanawiam się jak zrobić je otwierane. Ogólnie fajne rozwiązanie i kapitalna diorama.
 
OP
OP
P

Pach

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
#78
Merlin - Tak, to jest szkło. Mam 40m od bloku zakład szklarski więc długo się nie zastanawiałem :) Nie wiem czy wysyłają. http://reflex.net.pl/
[DOUBLEPOST=1453587410][/DOUBLEPOST]Hardtech - otwierają się całe drzwi bo tam jest jeszcze kilka półek w środku. Są na zwykłych zawiasach meblowych.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 44
Buduję makietę 36
Buduję makietę 51
Buduję makietę 5
Buduję makietę 18

Podobne wątki