• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z (1:220) M18 Hellcat druk 3D

B.R. Jakub

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam, chciałbym kolegą przedstawić co udało mi się wycisnąć z mojej drukarki 3d anet a6 - drukarka za 1000 zł, technologia FDM. Jest to model amerykańskiego niszczyciela czołgów M18 Hellcat w skali 1:200 (model pochodzi ze strony Thingiverse.com). Wydruk z abs'u, został poddany waporyzacji acetonowej ("kąpał" się w oparach acetonu). Dość gadania, myślę że obrazy mówią same za siebie :D
IMG_20180310_122645.jpg

Na jednym zdjęciu widać jak powinno wyglądać podwozie, niestety przy finalnej wersji użyłem złej podkładki i podwozie się trochę rozpściło. Wiem, że to nie samochód, jeżeli ktoś ma jakieś projekty samochodów to bezco problemu moge wydrukować i zobaczymy jak to będzie wyglądać ;)
 

Załączniki