• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój tortopoligon

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam.Postanowiłem i ja pokazać moje dokonaniai z budowy pierwszej w życiu makiety. Jest raczej poligonem doświadczalnym a przy okazji miejscem jazd taboru i świetnej zabawy. Od wakacji planuję się zabrać do budowy modułu. Póki co trenuje i uczę się na torciku. Całość na torach geoLine Roco. Sterowanie Boster made in martinezo + MM + informacja zwrotna + Li-USB Lenza + GbbKolejka. Brakuje jeszcze sygnalizacji. Roboty jeszce wiele. Z czasem chcę też wykorzystać środek. Zabawa przednia. Wczesniej uzywałem genLi. Ale niezdał egzaminu. Był za wolny i cuda działy się z rozjazdami i lokomotywami. Na Lenzu działa doskonale i nic nieprzewidzianego się nie dzieje.
Teraz nieco fotek z moich poczynań.
 

Załączniki

OP
OP
jareksut

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#3
Trochę z maty. Miejscami elektrostatyczna. Z czasem sie poprawi. Budynki jeszcze trzeba spatynować. Początkowo dłubalem aby dłubać. Jak znalazłem forum i poczytałem to widzę że kupa roboty przede mną by wygladało to lepiej.
 
OP
OP
jareksut

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#5
Dzięki. Całego nie widać taboru. Plan muszę narysować bo go nie mam. Chyba ze z gbbkolejki zrzucę to zapodam.
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#6
Fajne... Grunt, że się dobrze bawisz przy jej budowie...

PS. Czy mi się wydaje, czy ja ją już gdzieś widziałem...
 

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
744 0 0
#10
Tylko czemu te podjazdy zrobiłeś takie krótkie i ostre , gdybyś je wydłużył na całą szerokość makiety to wyglądało by to lepiej , miejsca na to masz dużo.
A poza tym jest OK , z czasem podrasujesz zieleń i zabudowę to będzie jeszcze lepiej :D
 
OP
OP
jareksut

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#13
Góra to szkielet drewniany, papier karbowany Nocha i szpachla tejże firmy. Jest też wkomponowany kamień naturalny.
 
OP
OP
jareksut

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#14
Na magazynie przybyły fugi. Został dach i rynny, potem trochę patynki. Dziś na torta zwitała Pt31. :p Więc pewnie nici z roboty na dziś bo oczki trzeba nacieszyć. :LOL:
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 37
Buduję makietę 14
Buduję makietę 6
Buduję makietę 17
Buduję makietę 24

Podobne wątki