• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
56 3 0
Pomimo takich piękności powyżej zdecydowałem się wrzucić zdjęcia najnowszej "siódemki" od Piko w barwach PKP Intercity, którą lekko podrasowałem dodając pełny zgarniacz od Ostbahna, oraz elementy dołączone do modelu :) Uważam że ten niedoskonały model Piko zyskał wiele na wyglądzie :D
WP_20170726_20_54_26_Pro_LI-1-1.jpg
 

zember

Aktywny użytkownik
Reakcje
39 0 0
@Roberto0 - gratuluję pięknego modelu.
Mam pytanie o element zaznaczony na zdjęciu. Czy to jest lampa oświetlająca tender ? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Czy ona działa w modelu? Czy prawdziwe parowozy często posiadały takie oświetlenie ?


parowoz.jpg
 

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
Wkurza mnie ostatnio to, że wrzucane zdjęcia w postaci miniaturek po kliknięciu w nie, otwierają się w pełnym rozmiarze i muszę je przesuwać myszką aby je całe obejrzeć. Może by tak wrócić do poprzedniej wersji pokazywania miniaturek lub po prostu wrzucać je bezpośrednio w pełnym rozmiarze do postu. Tak aby było widać całe zdjęcie od razu. Bo obecnie mam tak w większości przypadków, że po kliknięciu w te "miniaturki", na których prawie nic nie widać, otwiera się obok w drugiej karcie ledwo jedna czwarta danego zdjęcia i bez używania myszki i przesuwania tego zdjęcia nie jestem w stanie w sumie zobaczyć całego zdjęcia.
Ja na telefonie mam podobnie tyle ze musze palcem przesunąć miniaturkę aby zjechała w dół.
 

SantaFe

Aktywny użytkownik
Reakcje
611 30 7
paziu0000000000000000000000000000000 a mógłbyś zdjęcie zrobić tak, by mniej się odbijało światła od szyby? Wspaniała kolekcja, a tak nie wyraźnie widać;)
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
paziu0000000000000000000000000000000 a mógłbyś zdjęcie zrobić tak, by mniej się odbijało światła od szyby? Wspaniała kolekcja, a tak nie wyraźnie widać;)
Kombinowałem jak mogłem, ze światłem, bez światła sztucznego, ni jak nie było najlepiej, tylko to w miarę się nadawało, jeszcze pokombinuję ale nie liczyłbym na szaleńczy sukces :/
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki