• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
7 0 0
^^ No i nie trzeba mieć stałek za miliony monet, by robić ładne portrety :) I to jeszcze z takim światłem ;)
Akurat 24-70/4 w wersji L do tanich też nie należy :)

Mam większy problem z uzyskaniem wystarczającej głębi ostrości przy fotkach z bliska niż na APS-C np ...
W tym przypadku wersja 2,8 Twojego obiektywu "bokeh" ma o wiele lepszy nawet przy FF, ale i koszt takiego szkiełka również jest "lepszy" :)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Korzystając z sobotniego słoneczka, w przenośni i dosłownie, przewietrzyłem mój tabor.
Co do jakości zdjęć, nie czepiajcie się, nie jestem @Bronco_Billy ;)
Ale się starałem :)

Ten Wars z białym pasem to prezent "od aniołka", który sam sobie kupiłem. :)
 

Załączniki

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Wkurza mnie ostatnio to, że wrzucane zdjęcia w postaci miniaturek po kliknięciu w nie, otwierają się w pełnym rozmiarze i muszę je przesuwać myszką aby je całe obejrzeć. Może by tak wrócić do poprzedniej wersji pokazywania miniaturek lub po prostu wrzucać je bezpośrednio w pełnym rozmiarze do postu. Tak aby było widać całe zdjęcie od razu. Bo obecnie mam tak w większości przypadków, że po kliknięciu w te "miniaturki", na których prawie nic nie widać, otwiera się obok w drugiej karcie ledwo jedna czwarta danego zdjęcia i bez używania myszki i przesuwania tego zdjęcia nie jestem w stanie w sumie zobaczyć całego zdjęcia.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki