• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
Miałem łatwiej, bo u mnie też taki klasyk stacjonuje, tylko że z innym numerkiem;)
20171226_000520.jpg

Co do Intercity, to dla mnie to malowanie powinno mieć pantografy połowówkowe i halogeny, jednak producent stwierdził, że nie zamierza takich wydać:(
 

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
sliczne. tylko nie wiem, nie mozna ich pod jakims dachem ustawic zeby nie rdzewialy?

to sa rownolatki RE4/4 z SBB i tamte wszystkie wygladaja jak nowki z fabryki, a u nas pasjonaci sie musza zbierac zeby choc sztuke czegos uratowac, a wlodarze to wszystko traktuja jak hitler zydow
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Kolego SzymonieZ, może Twoje intencje co do dalszych losów tych elektrowozów są słuszne, ale forma w jakiej to wyraziłeś niweczy cały Twój wysiłek. Dlatego daję ci znaczek Nie doceniam do Twojego wpisu. Proponuję, abyś następnym razem przed wciśnięciem napisu [ Wyślij odpowiedz ] przeczytał to co napisałeś przynajmniej ze 2 razy.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
Oprócz tego, że można to poznać po numerach, to dodatkowo po tym, iż efc nie robi takich osłonek przeciwsłonecznych w kabinie.
Co do Intercity, to dla mnie to malowanie powinno mieć pantografy połowówkowe i halogeny, jednak producent stwierdził, że nie zamierza takich wydać
Coś w tym jest. Ja sam bardzo ubolewałem nad tym, że Pan Andrzej nie miał zamiaru robić właśnie takiej wersji, gdyż strasznie mi się podoba EP09 w wykonaniu z halogenowymi reflektorami i odbierakami połówkowymi w malowaniu "denaturat".
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
A ten ES64F4 co ma na haku??
Co do ustawienia/ konfiguracji taboru jakąś legendę by kolega dorobił...( co z czym jako co stoi:gwizd::gwizd::gwizd:)
Rozumiem, że ten zółto - biały skład to Lufthansa express...??

Pozdrawiam z MMz:)
 

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
A ten ES64F4 co ma na haku??
Co do ustawienia/ konfiguracji taboru jakąś legendę by kolega dorobił...( co z czym jako co stoi:gwizd::gwizd::gwizd:)
Rozumiem, że ten zółto - biały skład to Lufthansa express...??

Pozdrawiam z MMz:)
No to od góry
Taki sobie Jan Kiepura z Husarza
następnie Bwe z Ep08 jeździły w Takiej konfigurqcji
Kolejny Papuga z br101 od.wafla
czarna wdówka z pikolcami do zabawy na makiecie
Dalej jeden skład Lufthansa Express i drugi także Lufthansa oba Roco ale różnią się długością wagonów i wykończeniem
I jeszcze czerwono biały skład OBB 1822
Jak dojdą zamówione tuby 210 to będą już docelowo ustawione tak jak powinny być

A na haku jest wagon restauracyjny BWE Roco
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Oooo.:eek:Kolekcja rośnie w siłę(y)Bardzo fajnie to wygląda, ale chyba jednak długość 210 jest optymalna. Z drugiej jednak strony jak by tylko loki do długich tub wkładać i wyciągać czasem to jest to masakryczna czynność:(
 

marekm

Znany użytkownik
Reakcje
1.388 0 0
W nowym roku planuję przenieść mój tabor z pudełek do tub od kolegi @Zaqu .
W celu określenia minimalnej długości tub bawiłem się zestawianiem składów.
Z zabawy wyniknął wniosek, że dla mnie wystarczą tuby 1,2m oraz seria zdjęć,
którą zamieszczam poniżej.
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki