• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
A

Adam-H0

Gość
#66
Na razie tylko moj 1822 PTK Rybnik ;)
no i Darkiem dogadalem ze mi zrobi PKP Cargo TRAWKE 8)

Przyznam sie ze cofam sie do pary i troche disel - PAROWOZY sa juz w przygotowaniu
dwa BR58 u FENIXA i BR41 na odpowiednie POLSKIE wersje . Marcin ST44 no i jak bede w Polsce to wreszcie chce dopiac zamowienie SU46 chyba dobrze pamietam ze taka robi WAWRIC ;)
 
A

Adam-H0

Gość
#68
Wszystkie robil Marcin
ST44 LOTOS
ST44 PKP Cargo bialo niebiesko czerwona
ST44 PKP Cargo nowe malowanie
ST44 Rail Polska

to sa oczywiscie tylko te przerabiane 8)
 
A

Adam-H0

Gość
#70
To jest nudne jezeli bede chcial miec taki model to poprosze Marcina i mi zrobi tak jaka bede chcial miec - o produkcji nie ma co marzyc :?
Walkowanie tego tematu nie zmieni mojej decyzji - musialbym utopic jeszcze 600 tys i tego nigdy nie dostane jako zwrotu - nie mowiac juz o zyskach - mecze kalkulacje z wozkiem bo 86 tys za sama forme tez przy polskim zapotrzebowaniu musialbym kalkulowac wozek za 100 zl - juz widze jak sie bractwo rzuca z pazurami ale nie na wozek tylko na mnie :D
 

qwertas

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.341 37 2
#71
Brawa wypuscila wczesniej niz zapowiedziala pruski parowoz towarowy G4.5
Model jest bardzo ladny, ma duzo mniejsze obrecze w kolach, niz w ostatnich modelach tej firmy (nie sa to RP25, ale wygladem nie strasza, tak jak Fleischmann)
Model jest bardzo fajny. Cichutko sie porusza, jedno co zauwazylem, ze firma przestaje stostowac od pewnego czasu oswietlenia na mikrozarowkach. Wylacznie w lampie w budce jest zarowka, poza tym wyglada to na diody.
Przepraszam kolejny raz za jakosc zdjec. Aparatu poza komorka nie posiadam.
Ale gdyby ktos chcial porobic lepsze fotki, zapraszam ;)


btw. szkoda ze ten watek ostatnio tak zamilkl :(
 

Załączniki

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#72
Spróbuj znaleźć różnice. :p









To jest to, czego oczekuję od modelu. Zgodności w każdym szczególe.
 

Załączniki

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#73
Jeden ze zderzaków jest krzywo w modelu podczas gdy na zdjęciu 121.jpg ta krzywość jest w drugą stronę, więc na 100% to nie jest model tylko "prawie model"
:D

Mógłbyś cyknąć fotkę od czoła (albo od obu?) Bo na zdjęciach wydaje mi się, że kratka między wiadrami jest krzywo
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#74
Słuszna uwaga, Panie Misiek. Punkcik się należy.
Zderzak, ponieważ zamocowany na wcisk tylko, poprawiłem - obrócony teraz w odwrotną stronę krzywo. :p

Kratka od czoła A jest faktycznie minimalnie krzywo. :D



I coby nie było. Po zrobieniu powyższych fotek zauważyłem że z jednej strony pióro jednej z wycieraczek jest u góry przekrzywione. To też już poprawiłem. :D
 

Załączniki

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#76
Dzięki, ale to nie moje wykonanie. Ja zamawiam modele u innych.

Ja w modelach zawsze uznaję na pierwszym miejscu realistyczny wygląd w każdym detalu. Inne cechy są dla mnie znacznie mniej ważne.
I to jest piękne, że każdy z nas ma inne spojrzenie na wszystko w tym hobby.
Ja jestem zboczeńcem realistyki. :D
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#78
A właśnie że nie, kolego. :p
Kiedyś już tutaj na forum doszło do podobnej rozmowy, w przypadku bardzo podobnego modelu (nawet numer ten sam), tylko nie tak dokładnie wykonanego jak ten mój.
viewtopic.php?f=2&t=3057&start=51

Co ciekawe, teraz zauważyłem, że wtedy swoje racje ukazywałem na zdjęciach oryginału maszyny o dokładnie tym samym numerze.

Czerwone w jednym reflektorze jest może troszkę wyżej, bo pewnie całe wnętrze reflektora się nieco przekręciło. :D
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki