• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój tabor

SzymonZ

Aktywny użytkownik

SzymonZ

Aktywny użytkownik
WP_20171112_08_19_10_Pro.jpg
WP_20171112_08_19_19_Pro.jpg
WP_20171112_08_19_24_Pro.jpg
WP_20171112_08_19_37_Pro.jpg
4/4 w malowaniu TEE. Ale już nie jeździ, bo TEE już nie ma. Jechałem pociągiem wahadłem IR Basel-Zurich, który pchała/ciągnęła ta lokomotywa. Max chyba 140 km/h.

Model z dekiem bez dźwięku i na wysokim poziomie Roco - mimo ze jest mała ma duży uciąg. Wazy około 500g - baterie w wadze lekarskiej mi się kończyły wiec napisze później. Polecam.

Dlatego jestem ciekaw co z tą br 151?
Zdarzają się felerne egzemplarze - trochę częściej niż u innych producentów, ale na to jest sposób, tzn. reklamacja.
Mam dwie BR 151 ESU i sprawiają naprawdę masę frajdy - samoczynnie załączany pisk przy wolnym przejeżdżaniu w łukach, charakterystyczny dźwięk przy pokonywaniu rozjazdów, błysk „pioruna” ;) w maszynowni przy ruszaniu, elektrycznie opuszczane/podnoszone pantografy.

sebo81ku

Znany użytkownik
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

J1974H0

Znany użytkownik
Ogarnęła Ci jakaś straszna potrzeba nieustannego publikowania ... Zainwestuj w końcu w kawałek białego brystolu... Koszt ok 2 zł, stosunek jakość/cena - bezcenne
spojrz chlopie na temat watku i spusc pare.
Szymon, jak dla mnie to była tylko podpowiedź, że jak strzelisz z brystola z tyłu to wzrok się bardziej skupi na twych pięknościach. Z drugiej strony zdjęć z tłem w postaci ścian pokoju w tym temacie jest multum.
Ten post kolegi Branco Billy (i reakcja na niego) to jeden z tych, od których zaczynam rozumieć, że nie warto się 'czepiać ' bo zawsze z tego wychodzi jakiś mini lub większy sajgonik. Ja się tak czepiłem zdjęć gołych bab w temacie gadki-szmatki i - teraz żałuję - bo miałem wtedy jakiś h..... dzień, że tak się czepiałem, wyszło, żem wójek 'dobra zmiana'.... Kolega Zbyszek dostał w tych nerwach 'zwątpienia' i dokonał lamentu pod swoim avatarem, że "przestaje się po 10 latach udzielać na forum":

aaa.jpg

.... takie pokłosie.... od tamtej pory się nie czepiam. Niech sobie każdy publikuje co chce. Od tego są adminy, żeby kwestionować co dobre, co złe. A teraz i tak wyszło że J1974H0 to jakoś 'trudny gość'.... trudno, takie życie... :)

Ostatnio edytowane:

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Szymon, jak dla mnie to była tylko podpowiedź, że jak strzelisz z brystola z tyłu to wzrok się bardziej skupi na twych pięknościach. Z drugiej strony zdjęć z tłem w postaci ścian pokoju w tym temacie jest multum.
Ten post kolegi Branco Billy (i reakcja na niego) to jeden z tych, od których zaczynam rozumieć, że nie warto się 'czepiać ' bo zawsze z tego wychodzi jakiś mini lub większy sajgonik. Ja się tak czepiłem zdjęć gołych bab w temacie gadki-szmatki i - teraz żałuję - bo miałem wtedy jakiś h..... dzień, że tak się czepiałem, wyszło, żem wójek 'dobra zmiana'.... Kolega Zbyszek dostał w tych nerwach 'zwątpienia' i dokonał lamentu pod swoim avatarem, że "przestaje się po 10 latach udzielać na forum":

Zobacz załącznik 519011

.... takie pokłosie.... od tamtej pory się nie czepiam. Niech sobie każdy publikuje co chce. Od tego są adminy, żeby kwestionować co dobre, co złe. A teraz i tak wyszło że J1974H0 to jakoś 'trudny gość'.... trudno, takie życie... :)

Skoro tak to zWRACAM HONOR.