1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Rozpoczynając temat w dziale Tabor prosimy o dołączenie prefixu z wielkością o której traktuje temat.
  3. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Mój tabor

Dyskusja w 'Tabor' rozpoczęta przez użytkownika Patryk.K, 16 Kwietnia 2006.

1. Docteur

Docteur Administrator

2. Michał Szewczyk

Michał Szewczyk Aktywny użytkownik

Takie na szybko robione

Załączniki:

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
  3. SzymonZ

SzymonZ Aktywny użytkownik

tak, to ta sama :)

strasznie mi sie ona podoba - a wiesz ze mimo mlodego wieku wszystkie oryginalu zezlomowano?
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 12 Listopada 2017 ---

napisz prosze cos wiecej i wstaw fotki bo ja juz mam kase odlozona i nie chce wtopic :)

4. SzymonZ

WP_20171112_08_19_10_Pro.jpg WP_20171112_08_19_19_Pro.jpg WP_20171112_08_19_24_Pro.jpg WP_20171112_08_19_37_Pro.jpg 4/4 w malowaniu TEE. Ale już nie jeździ, bo TEE już nie ma. Jechałem pociągiem wahadłem IR Basel-Zurich, który pchała/ciągnęła ta lokomotywa. Max chyba 140 km/h.

Model z dekiem bez dźwięku i na wysokim poziomie Roco - mimo ze jest mała ma duży uciąg. Wazy około 500g - baterie w wadze lekarskiej mi się kończyły wiec napisze później. Polecam.

• Super! Super! x 1
  5. tulip

tulip Aktywny użytkownik

Wszystkie... dwie, które trafiły do Polski. Pozostałe trzy podobno jeżdżą dla Adria transport, w sieci są zdjęcia z bieżącego roku.

6. SzymonZ

szkoda bo z wygladu super loki. a dalczego oBB sie ich pozbylo?

7. tulip

tulip Aktywny użytkownik

Prawdopodobnie nie opłacało im się utrzymywać tak krótkiej serii.

• Popieram Popieram x 1
  8. Michał Szewczyk

Michał Szewczyk Aktywny użytkownik

U mnie jeszcze jeździ na makiecie i budzi podziw. Fajnie sie prezentuje

9. Tigrek

Tigrek Aktywny użytkownik

Mógłbyś rozwinąć temat? Ja też się przymierzałem do jej kupna...

10. garcia ramirez

garcia ramirez Znany użytkownik

Ja kupiłem sobie kiedyś Class66 od ESU. Błyskało, trąbało, tralalało, ale jeździło beznadziejnie. Sprzedałem ze stratą.

11. Tigrek

Tigrek Aktywny użytkownik

Ja mam V200 od ESU i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Piękny model i dobrze się sprawuje. Dlatego jestem ciekaw co z tą br 151?

12. Ropu

Ropu Użytkownik

Zdarzają się felerne egzemplarze - trochę częściej niż u innych producentów, ale na to jest sposób, tzn. reklamacja.
    Mam dwie BR 151 ESU i sprawiają naprawdę masę frajdy - samoczynnie załączany pisk przy wolnym przejeżdżaniu w łukach, charakterystyczny dźwięk przy pokonywaniu rozjazdów, błysk „pioruna” ;) w maszynowni przy ruszaniu, elektrycznie opuszczane/podnoszone pantografy.

13. MarTnes

MarTnes Nowy użytkownik

Ja wiem, że malkontenci będą narzekali, na tv, kwiatka w tle i nie wiadomo co jeszcze...
    Ale dla mnie są to piękne modele z mojej kolekcji ;)

a.jpg

b.jpg

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 3
    • Popieram Popieram x 3
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  14. BorekT

BorekT Aktywny użytkownik KSK Wrocław

Cyt: "Spójrz chłopie na swoje posty.
    Nie szanujesz ani czytających Twoje wpisy, ani oglądających Twoje zdjęcia ..."

Może najprostszym rozwiązaniem byłoby założenie osobnego tematu, który byłby poświęcony modelom oraz przemyśleniom kolegi Szymona? Zawsze to jakiś kompromis dla zwolenników oraz przeciwników.

• Nie doceniam Nie doceniam x 1
  15. teigrekty2

teigrekty2 Znany użytkownik

Super, jak lokalne za czasów dzieciństwa z Jeleniej Góry do Świeradowa Zdroju, po zmianie czoła w Gryfowie Ślaskim.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. sebo81ku

sebo81ku Aktywny użytkownik

BR 84 001 firmy Liliput w wersji DCC Sound DSC09612.JPG DSC09614.JPG DSC09617.JPG DSC09618.JPG DSC09621.JPG DSC09620.JPG DSC09632.JPG
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 12 Listopada 2017, Data oryginalnego wpisu: 12 Listopada 2017 ---
    Parowóz serii G, zarząd SJ, epoka III
    model firmy Trix DSC09633.JPG DSC09637.JPG DSC09638.JPG DSC09639.JPG DSC09644.JPG DSC09647.JPG DSC09648.JPG DSC09649.JPG DSC09656.JPG

• Doceniam Doceniam x 3
    • Super! Super! x 3
  17. J1974H0

J1974H0 Znany użytkownik

Szymon, jak dla mnie to była tylko podpowiedź, że jak strzelisz z brystola z tyłu to wzrok się bardziej skupi na twych pięknościach. Z drugiej strony zdjęć z tłem w postaci ścian pokoju w tym temacie jest multum.
    Ten post kolegi Branco Billy (i reakcja na niego) to jeden z tych, od których zaczynam rozumieć, że nie warto się 'czepiać ' bo zawsze z tego wychodzi jakiś mini lub większy sajgonik. Ja się tak czepiłem zdjęć gołych bab w temacie gadki-szmatki i - teraz żałuję - bo miałem wtedy jakiś h..... dzień, że tak się czepiałem, wyszło, żem wójek 'dobra zmiana'.... Kolega Zbyszek dostał w tych nerwach 'zwątpienia' i dokonał lamentu pod swoim avatarem, że "przestaje się po 10 latach udzielać na forum":

aaa.jpg

.... takie pokłosie.... od tamtej pory się nie czepiam. Niech sobie każdy publikuje co chce. Od tego są adminy, żeby kwestionować co dobre, co złe. A teraz i tak wyszło że J1974H0 to jakoś 'trudny gość'.... trudno, takie życie... :)

Ostatnio edytowane: 12 Listopada 2017
  18. SzymonZ

Skoro tak to zWRACAM HONOR.

19. michal.guminiak

michal.guminiak Znany użytkownik H0e

Mój "Pt" w różnych etapach konwersji. Aparat cyfrowy wyostrza wszystkie niedociągnięcia, stąd ta "artystyczna" fotografia. Konwersja ta powstała po domowej projekcji "Człowieka na torze", a po "Drodze na Zachód", poprawiłem konwersję BR58 na Ty1, tak aby koledzy maszynistów Orzechowskiego i Walczaka nie wstydzili się za swoje maszyny.

Załączniki:

• Super! Super! x 3
    • Doceniam Doceniam x 1
    Ostatnio edytowane: 13 Listopada 2017
  20. teigrekty2

teigrekty2 Znany użytkownik

Gdybyś trzasnął zdjecie na zewnątrz, to fajnie by wyglądał. Blachy pomostu powyginane niczym na prawdziwej maszynie. Szkoda że te przednie koła maja takie grube obręcze. Ja w swoim Teigreku dałem bardziej skalowe, całkiem inaczej to wygląda.

Udostępnij