• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
WP_20171112_08_19_10_Pro.jpg
WP_20171112_08_19_19_Pro.jpg
WP_20171112_08_19_24_Pro.jpg
WP_20171112_08_19_37_Pro.jpg
4/4 w malowaniu TEE. Ale już nie jeździ, bo TEE już nie ma. Jechałem pociągiem wahadłem IR Basel-Zurich, który pchała/ciągnęła ta lokomotywa. Max chyba 140 km/h.


Model z dekiem bez dźwięku i na wysokim poziomie Roco - mimo ze jest mała ma duży uciąg. Wazy około 500g - baterie w wadze lekarskiej mi się kończyły wiec napisze później. Polecam.
 

Ropu

Znany użytkownik
Reakcje
1.226 25 2
Dlatego jestem ciekaw co z tą br 151?
Zdarzają się felerne egzemplarze - trochę częściej niż u innych producentów, ale na to jest sposób, tzn. reklamacja.
Mam dwie BR 151 ESU i sprawiają naprawdę masę frajdy - samoczynnie załączany pisk przy wolnym przejeżdżaniu w łukach, charakterystyczny dźwięk przy pokonywaniu rozjazdów, błysk „pioruna” ;) w maszynowni przy ruszaniu, elektrycznie opuszczane/podnoszone pantografy.
 

sebo81ku

Znany użytkownik
BGM
MSMK
Reakcje
896 4 0
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Ogarnęła Ci jakaś straszna potrzeba nieustannego publikowania ... Zainwestuj w końcu w kawałek białego brystolu... Koszt ok 2 zł, stosunek jakość/cena - bezcenne
spojrz chlopie na temat watku i spusc pare.
Szymon, jak dla mnie to była tylko podpowiedź, że jak strzelisz z brystola z tyłu to wzrok się bardziej skupi na twych pięknościach. Z drugiej strony zdjęć z tłem w postaci ścian pokoju w tym temacie jest multum.
Ten post kolegi Branco Billy (i reakcja na niego) to jeden z tych, od których zaczynam rozumieć, że nie warto się 'czepiać ' bo zawsze z tego wychodzi jakiś mini lub większy sajgonik. Ja się tak czepiłem zdjęć gołych bab w temacie gadki-szmatki i - teraz żałuję - bo miałem wtedy jakiś h..... dzień, że tak się czepiałem, wyszło, żem wójek 'dobra zmiana'.... Kolega Zbyszek dostał w tych nerwach 'zwątpienia' i dokonał lamentu pod swoim avatarem, że "przestaje się po 10 latach udzielać na forum":

aaa.jpg


.... takie pokłosie.... od tamtej pory się nie czepiam. Niech sobie każdy publikuje co chce. Od tego są adminy, żeby kwestionować co dobre, co złe. A teraz i tak wyszło że J1974H0 to jakoś 'trudny gość'.... trudno, takie życie... :)
 
Ostatnio edytowane:

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
Szymon, jak dla mnie to była tylko podpowiedź, że jak strzelisz z brystola z tyłu to wzrok się bardziej skupi na twych pięknościach. Z drugiej strony zdjęć z tłem w postaci ścian pokoju w tym temacie jest multum.
Ten post kolegi Branco Billy (i reakcja na niego) to jeden z tych, od których zaczynam rozumieć, że nie warto się 'czepiać ' bo zawsze z tego wychodzi jakiś mini lub większy sajgonik. Ja się tak czepiłem zdjęć gołych bab w temacie gadki-szmatki i - teraz żałuję - bo miałem wtedy jakiś h..... dzień, że tak się czepiałem, wyszło, żem wójek 'dobra zmiana'.... Kolega Zbyszek dostał w tych nerwach 'zwątpienia' i dokonał lamentu pod swoim avatarem, że "przestaje się po 10 latach udzielać na forum":

Zobacz załącznik 519011

.... takie pokłosie.... od tamtej pory się nie czepiam. Niech sobie każdy publikuje co chce. Od tego są adminy, żeby kwestionować co dobre, co złe. A teraz i tak wyszło że J1974H0 to jakoś 'trudny gość'.... trudno, takie życie... :)

Skoro tak to zWRACAM HONOR.
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Mój "Pt" w różnych etapach konwersji. Aparat cyfrowy wyostrza wszystkie niedociągnięcia, stąd ta "artystyczna" fotografia. Konwersja ta powstała po domowej projekcji "Człowieka na torze", a po "Drodze na Zachód", poprawiłem konwersję BR58 na Ty1, tak aby koledzy maszynistów Orzechowskiego i Walczaka nie wstydzili się za swoje maszyny.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
Mój "Pt" w różnych etapach konwersji. Aparat cyfrowy wyostrza wszystkie niedociągnięcia, stąd ta "artystyczna" fotografia. Konwersja ta powstała po domowej projekcji "Człowieka na torze", a po "Drodze na Zachód", poprawiłem konwersję BR58 na Ty1, tak aby koledzy maszynistów Orzechowskiego i Walczaka nie wstydzili się za swoje maszyny.
Gdybyś trzasnął zdjecie na zewnątrz, to fajnie by wyglądał. Blachy pomostu powyginane niczym na prawdziwej maszynie. Szkoda że te przednie koła maja takie grube obręcze. Ja w swoim Teigreku dałem bardziej skalowe, całkiem inaczej to wygląda.
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Zmiana obręczy, to chyba byłoby zbyt dużo jak na taką umowną konwersję 39tki na "Pt31". Musiałbym poprawić jeszcze wiatrownice. Na żywo, model wygląda naprawdę dobrze. A z ryflakami i bonanzami, z pewnej odległości oczywiście, prawie jak Pt31. Co do Ty1, to racja. I ten dyszel od wozu z przodu! Ale trzymam go do jazdy kominem do tyłu.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
Zmiana obręczy, to chyba byłoby zbyt dużo jak na taką umowną konwersję 39tki na "Pt31". Musiałbym poprawić jeszcze wiatrownice. Na żywo, model wygląda naprawdę dobrze. A z ryflakami i bonanzami, z pewnej odległości oczywiście, prawie jak Pt31. Co do Ty1, to racja. I ten dyszel od wozu z przodu! Ale trzymam go do jazdy kominem do tyłu.
Sam myślałem załatwić sobie BR39 i przerobić na Pt47, ale nawet stare Rivarossi u mnie drogo kosztuje.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki