• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
P

ps

Gość
Gdy wyjadą kilometry pewnie czeka je malowanie w błękity i limonke.
Gdy wyjadą kilometry to minie bardzo, bardzo wiele lat (same tylko P1 to 25 tysięcy km przebiegu - w porównaniu z trzema w serii ET22....).
I do tego czasu - i za pewne tak się stanie - spółeczka z grupy PKP wymyśli sobie znowu kolejną ... "identyfikację wizualną".... a może nawet dwie.....
Wyjątkiem w malowaniu pozostanie też jedna ET22.
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.285 61 2
Super to wygląda (y). Tylko wezwij pociąg sieciowy bo na drugim torze coś jest poplatane na sieci trakcyjnej ;). No i jeszcze na tym przejeździe możesz z jakimś autem pod zderzakami zrobić scenę typu "Byłeś tu tylko przejazdem":D. Sorki popuscilem wodze fantazji :oops:.
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Upalna Kalifornia 1951r niedaleko Los Angeles. Dieselek General Electric 44t z czółkami które służyły tylko do obsługi sygnalizacji i detekcji przed przejazdami kolejowymi na liniach zelektryfikowanych Pacific Electric. Dokonałem kilku prób z siecią, co by nabrać doświadczenia z montażem, mimo że tylko jeden przewód to wcale łatwo nie będzie.
Więcej o dieselku tutaj: http://forum.modelarstwo.info/threa...ectric-44-ton-swicher-loco.20754/#post-339197
aIMG_0031.jpg
 

Slavek

Nowy użytkownik
Reakcje
2 0 0
Przegladnalem wszystkie 301 stron tego watku i tego jeszcze nie bylo wiec pozwole sobie wrzucic kilka fotek, tak na szybkiego... nawet kolo wyskoczylo z torow na jednej fotce tak bylo na szybkiego robione.:LOL: Irlandzka klasa 181, czyli ''wzmocniona'' wersja klasy 141. Bardzo czesto te spalinowki dzialaly w tandemach przewozac cement, buraki cukrowe i inne towary. Jest to pierwsze malowanie tych lokomotyw od polowy lat 60.
Na ostatnim zdjeciu mamy porownanie skali 00 do H0 - zdjecie robione ogniskowa 50 wiec z jak najmniejszym znieksztalceniem. Milego ogladania. Pozdrawiam.
P.S. Jezeli ktos chcialby zbierac tabor UK/IRL to wyroby Bachmann'a jak najbardziej polecam - bardzo przyzwoita jakosc.
 

Załączniki

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Bardzo fajne są te irlandzkie modele. Te przedstawione na zdjęciach są w barwach w jakich przypłynęły z USA. Bo w oryginale class 141 i 181 to produkt General Motors EMD
o kodowej nazwie JL8 /JL18. Tak naprawdę jest to GP9 w całkowicie innym nadwoziu. Mam model 141 z 2007 r w malowaniu pomarańczowym z czarnym pasem, wtedy był tylko taki schemat dostępny w sprzedaży.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
Chciałem dziś zaprezentować trochę inny - od tych tu prezentowanych - wagon firmy Lux Modellbau, który trafił do mojej kolekcji.
Firma ta zajmuje się produkcją wagonów do czyszczenia torów zarówno w wersji AC jak i DC i widziałem ja na wielu rożnych targach, aż wreszcie postanowiłem zaryzykować i dodać go do mojej kolekcji.;)
Korzystając z okazji ciekaw jestem czy i jakie macie doświadczenia z tą firmą I jej wagonami?

IMG_0833.JPG
IMG_0837.JPG
IMG_0838.JPG
IMG_0835.JPG
IMG_0836.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
W planach było żeby na Makieta City jeździł taki skład. Jednak nie zdało to jakoś egzaminu wtedy(być może teraz uruchomiono to ponownie, nie wiem). Był wagon ze szczotką do czyszczenia torów i drugi wciągający śmiecie z torów jak dobrze pamiętam. Jak u mnie te wagony nie wywołały szybszego bicia serca i nie wzbudziły entuzjazmu, ale być może na mniejszych makietach czy chociażby rozłożonych na podłodze torach lepiej będą sobie radziły.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki