• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

MJM

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
Kończąc dyskujse na temat ET22 to zawsze będzie tak, że komuś będzie się bardzo model podobał a kto inny będzie niezadowolony z jego wykonania. Na początku, kiedy oglądałem zdj byczka od Piko myślałem że jest to kolejny niezbyt fajny model, ale gdy zobaczyłem go na żywo zmieniłem zdanie, więc nie ma sensu się kłócić np. o grubość rurek tylko docenić, że ktoś podjął się wykonania wieloseryjnego modelu ET22 ;)
 

The Tulip

Aktywny użytkownik
Reakcje
23 2 0
Cześć wszystkim,to mój tabor na makiecie podłogowej :) lokomotywy Piko,wagony Marklin 47176,TRIX 24536,Piko 96050,95638. Zobacz załącznik 492132
Oooo sm42 cargo by mi się przydała

Moja EU07 do mnie juz dotarła z ŚM Rybnik. Jutro będzie huczny unboxing. Zbyt to wiekopomna chwila żeby to robić teraz, na szybko, na byle jak, na honem.
 

Załączniki

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
875 60 10
Nie mogę tego znaleźć, było w temacie o Bip'ach, że ten skład był czasowo oddelegowany do Wrocławia.
Jest nawet zdjęcie, ale ze mądrofonu trudno coś zrobić.
A więc bez zmiany rewizji nastąpiła zmiana przydziału na Wrocław, więc pędzelek z białą farbą i do dzieła.
Mam kilka "wolnych" zestawów kalek.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
Zasilany w systemie Marklina z tą płozą? Pytam bo te tory takie widzę.Przy okazji spytam - jaka jest zaleta tego systemu?
Nurek dopłynął bez płozy i prosto z pudełka wyskoczył na tory w celu zrobienia zdjęcia, bo długo na niego polowałem ;)
Teraz będzie miał dołożoną płozę i bedzie mógł śmigać po torach Maerklina. Na system Maerklina trafiłem kilka lat temu przypadkowo po baaardzo długiej przerwie w modelarstwie. Wychowany na starym analogowym Piko i TT zobaczyłem w niemieckim sklepie parowóz Fleischmanna z dźwiękami itp...itd ...., który po tej długiej pokoleniowej przerwie i zmianie z analogu na digital zrobił na mnie wrażenie i kupiłem go razem z resztą żeby miał na czym jeździć. Okazało się, ze ta reszta to był Maerklin, a ja nie zwróciłem wtedy uwagi ze są 3 szyny, a nie 2:eek:
Jeździ się na tym bardzo fajnie, tory dobrze się łącza i do 3 szyny mozna się przyzwyczaić, ale ważne żeby w modelach używać cichej płozy. Żeby nie zaśmiecać tego wątku proponuje zerknąć na temat Maerklin i tam są wszystkie za i przeciw. Ja mogę śmiało polecić(y)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki