• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.429 72 3
Luc1979 oraz Engineer, dzięki za usystematyzowanie informacji.

Pozdrawiam z MMz:)


ps. jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę wrzucić pełne zdjęcia ww źródła (folderu reklamowego)- niestety w postaci foto ponieważ brak mi skanera do formatu A3
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
Luc1979 oraz Engineer, dzięki za usystematyzowanie informacji.

Pozdrawiam z MMz:)


ps. jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę wrzucić pełne zdjęcia ww źródła (folderu reklamowego)- niestety w postaci foto ponieważ brak mi skanera do formatu A3
(y)

Oczywiście jeżeli jest taka możliwość, to osobiście nie miałbym nic przeciwko temu i bardzo chętnie obejrzałbym, więcej zdjęć z Twojego folderu reklamowego.
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Tak, wszystko się zgadza. Dlatego prosiłem kolegę, aby podał oznaczenia żebym mógł sprawdzić w moich notatkach. Choć podstawą była kuszetka Bcmz61 to jednak nie aż tak dominująca. Określiłbym ten stosunek na 2:1,5 dla Bcmz61. w tym "1,5" dominowały Bcmz 73 ale nie modulary tylko te wcześniejsze (numeracja chyba do 199 a modulary zaczynały się od 200). Jeśli zaś chodzi o wagon osobowy to tu przygniatająca jest przewaga Bmz 61, tak 80% przypadków.

Ja w zakresie "Chopina" marzę o porządnych wagonach typu Y kolei MAV bo to co serwuje Roco i Tillig...
 

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
497 20 1
Tak, wszystko się zgadza. Dlatego prosiłem kolegę, aby podał oznaczenia żebym mógł sprawdzić w moich notatkach. Choć podstawą była kuszetka Bcmz61 to jednak nie aż tak dominująca. Określiłbym ten stosunek na 2:1,5 dla Bcmz61. w tym "1,5" dominowały Bcmz 73 ale nie modulary tylko te wcześniejsze (numeracja chyba do 199 a modulary zaczynały się od 200). Jeśli zaś chodzi o wagon osobowy to tu przygniatająca jest przewaga Bmz 61, tak 80% przypadków.

Ja w zakresie "Chopina" marzę o porządnych wagonach typu Y kolei MAV bo to co serwuje Roco i Tillig...
Węgierskie Y-ki Roco nie są złe, u mnie niestety jest nieszczęsny Sachsenmodelle, ale z odległości metra nie wygląda tak tragicznie :)
 

Załączniki

Gonziak

Znany użytkownik
Reakcje
76 0 0
Mała zapowiedź tego, co było w sumie nieuniknione :)

ET41-100 w tzw malowaniu rządowym już powstała :)
Jej wykonawcą jest nie kto inny jak Telewizor11 .
Model powstał na bazie materiałów zdjęciowych, które posiadaliśmy.
Dziękuję :)

Więcej zdjęć wkrótce jak lok przejdzie pełną cyfryzację u karol_mar :)

ET41-100 - FORUM.jpg

[DOUBLEPOST=1483701838,1483701364][/DOUBLEPOST]... i jeszcze jedno :)

ET41-100 - FORUM II.jpg


6.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
Mała zapowiedź tego, co było w sumie nieuniknione :)

ET41-100 w tzw malowaniu rządowym już powstała :)
Jej wykonawcą jest nie kto inny jak Telewizor11 .
Model powstał na bazie materiałów zdjęciowych, które posiadaliśmy.
Dziękuję :)

Więcej zdjęć wkrótce jak lok przejdzie pełną cyfryzację u karol_mar :)

Zobacz załącznik 444730
[DOUBLEPOST=1483701838,1483701364][/DOUBLEPOST]... i jeszcze jedno :)

Zobacz załącznik 444742

Zobacz załącznik 444836
Jak sobie pomyślę jaki był stosunek czasu maskowania do malowania to... podziwiam.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Mała zapowiedź tego, co było w sumie nieuniknione :)

ET41-100 w tzw malowaniu rządowym już powstała :)
Jej wykonawcą jest nie kto inny jak Telewizor11 .
Model powstał na bazie materiałów zdjęciowych, które posiadaliśmy.
Dziękuję :)
Ciekawe ilu z nas da koledze Telewizorowi zlecenie na tę wersję ET41? Ja się piszę ;)
Kolego Gonziak, jaki był model wyjściowy?
Zazdroszczę oczywiście tak pozytywnie :)
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
875 60 10
Ja już pytałem.
Można pozazdrościć koledze Gonziak modelu i mieć nadzieję, że wróci więcej zdjęć. Najlepiej takie w formacie "tapety" na pulpit, nawet na PW. ;)
Od Mariusza wiem, że to bardzo duży nakład pracy i to mi wystarczy.
Normalnie ET41 nie planowałem kupować, ale po takim pokazie na moim fundamencie pojawiła się mała rysa.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki