• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
0 0 0
Moja pierwsza lokomotywa, która ma dźwięki :) Już będę zbierać lokomotywy ze dźwiękami, są cudne i słychać na całe mieszkanie :LOL:

Oto fikcyjny skład z Warszawy do Wiednia ;) Jeszcze muszę kilka wagonów dokupić.
IMG_2558.JPG
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
A oto moj najnowszy nabytek, pierwszy w mojej kolekcji tabor angielski. Prezent z tych "ode mnie dla mnie".

Class 66 w malowaniu "Harry Beck" na cześć autora znanego na calym świecie schematu linii metra w Londynie. Edycja specjalna za zamówienie London Transport Museum wyprodukowana przez firmę Bachman.
Skala oczywiście 1:76.

Z jednej stroju mapa metra z roku 1933

IMAG2479.jpg


Z drugiej z roku 2013.

IMAG2476.jpg


Ciekawym jest że kolorystycznie choć zbliżone to jednak są to dwa odcienie białego. Ta z 1933 jest mapą pożółkłą
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
A oto mój tabor, a dokładnie 46% mojej kolekcji w zakresie tego co mam od ACME i LSM. Troszkę w innej formie ;).

Zobacz załącznik 442097
Nie za bardzo rozumiem, czym koledzy się tu zachwycają. Może tym, że pudełka są fajne i praktycznie nieuszkodzone, a i cyferki na nich czytelne. W takim razie zapytam... To jakiś nowy sposób na pokazywanie swojej kolekcji? :podstepny:
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Nie za bardzo rozumiem, czym koledzy się tu zachwycają. Może tym, że pudełka są fajne i praktycznie nieuszkodzone, a i cyferki na nich czytelne. W takim razie zapytam... To jakiś nowy sposób na pokazywanie swojej kolekcji? :podstepny:


od dziś proponuję tylko tak pokazywać swoje kolekcje zacnych modeli ;P , taka "NOWA TRADYCJA" :)



sklep-modelarski-kolejki-sklep-modele-zdalnie-sterowane_3.jpg
zdjecie_d_sklepmodelarskimojswiatmodeli_6jpg.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki