• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.284 41 5
Mały update :)
 

Załączniki

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Ładna i delikatna patyna. Jedna rzecz, trzeba by pogiąć zgarniacz bo przecież w zimie Husarze służą za pług. Te zgarniacze to była częsta kłótnia między Siemensem a PKP Intercity.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
CoCu pewnie szlag trafi, ale... to też moja lokomotywa z dzieciństwa :)
Jeszcze kilka rzeczy zostało do domontowania na dachu oraz pantografy do przemalowania. Żaden element nie jest klejony (wszystko na wcisk).
Model fikcyjny, sentyment ogromny.
City-Bahn_01.jpg City-Bahn_02.jpg City-Bahn_03.jpg City-Bahn_04.jpg City-Bahn_05.jpg City-Bahn_06.jpg City-Bahn_07.jpg City-Bahn_08.jpg City-Bahn_09.jpg City-Bahn_10.jpg City-Bahn_11.jpg
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
CoCu pewnie szlag trafi, ale... to też moja lokomotywa z dzieciństwa :)
Jeszcze kilka rzeczy zostało do domontowania na dachu oraz pantografy do przemalowania. Żaden element nie jest klejony (wszystko na wcisk).
Model fikcyjny, sentyment ogromny.
Zobacz załącznik 374900 Zobacz załącznik 374901 Zobacz załącznik 374902 Zobacz załącznik 374903 Zobacz załącznik 374904 Zobacz załącznik 374905 Zobacz załącznik 374906 Zobacz załącznik 374907 Zobacz załącznik 374908 Zobacz załącznik 374909 Zobacz załącznik 374910

fajny lok sam mam gdzieś na strychu kilka szt w malowaniu czerwonym, zielonym i niebieskim :)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Najbardziej lubię lokomotywy elektryczne. Ta zaś, jak dla mnie, ma budę o bardzo ładnym wyglądzie. I mimo iż lokomotywy te zaprojektowano dziesiątki lat temu, to ale ich ponadczasowa sylwetka powoduje, że do dziś wyglądają nowocześnie.

Oczywiście ten dokładnie model to fikcja w odniesieniu do oznaczeń, ale sama lokomotywa jak najbardziej realna.
 

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ostatnio byłem w sklepie modelarskim w Berlinie i sobie kupiłem lokomotywę PIKO(Bombardier br187), najbardziej przypadła mi do gustu. Stworzę skład towarowy, jeszcze nie wiem, jakie mają być ładunki, myślę o cysternach GATX :)
 

Załączniki

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Nie pokusili się o przestrzenne poręcze w tych modelach... szkoda
Chyba tylko to najbardziej boli jeśli chodzi o widok ogólny :)
Dobrze że nasze EU07 i SP45 mają takie "smaczki".
 

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
118 16 3
Nooo
Piko się postarało.
Pantografy BR187 przypominają ( wizualnie oczywiście ) pantografy połówkowe z EP09 czy też z EU07A.
Model lokomotywy nawet fajny.
Podoba mi się.
Gratuluję zakupu modelu.
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Ostatnio byłem w sklepie modelarskim w Berlinie i sobie kupiłem lokomotywę PIKO(Bombardier br187), najbardziej przypadła mi do gustu. Stworzę skład towarowy, jeszcze nie wiem, jakie mają być ładunki, myślę o cysternach GATX :)
Piko się pośpieszyło trochę z odwzorowaniem 187 009 i jest ona w malowaniu takim jak na testach w 2014r , ta lokomotywa gościła na wystawie w Berlinie w 2014r
nigdy nie miała loga DB mimo malowania. Do 31.12.2015r należała do Bombardiera i jeździła w wypożyczeniu/testach. Od 1.01.2016r należy do Railpool GmbH, München
i została pomalowana na srebrno z niebieskim pasem i od lutego wypożyczona do LOCON - nosi numer 187 009-6.

Jakby dorobić kalkę lub naklejkę to można by jeździć w tandemie z PKP Cargo:
http://www.railcolor.net/index.php?nav=1406157&lang=1&file=bomb_35093_69&action=image&position=
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki