• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
A możesz zdradzić za ile? Ja swojego - mniej cierpliwie - wynalazłem za 850zł.
No to szczęściaż z Ciebie.:)
Pytanie też kiedy Ci się udało go upolować i czy z logiem "Husarz" czy bez. Z logiem jednak widywałem na allegro, olx i e-bay częściej, ale ja się uparłem że muszę mieć koniecznie bez loga i stan fabryczny, a tu niestety już był kłopot.

Ale w końcu mam:)
Model nówka, kompletny, klamoty w woreczku nietkniete, stan idealny bez skaz z fabrycznym dekoderem jazdy... dałem dziś 1600 zł.

Uprzedzając pytania... Wiem ile kosztował jak był dostępny w sklepach, ale po 4 latach od ukazania się go, uważam że to akceptowalna cena, przynajmniej dla mnie;)

Choć model przepiękny to w życiu nie dał bym za niego ponad 2000 zł, choć takich nie brakowało na licytacjach allegro czy e-bay, ale cóż... dla każdego ma inną wartość jak widać;)

Tak na marginesie, rekordowy jakiego mi przebili na licytacji, poszedł gdzieś za 2800 zł o ile pamiętam... padłem jak to zoabczyłem:mamdola:
 
Ostatnio edytowane:

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
sporo, ale ważne, że TY jesteś zadowolony. A z ciekawości zapytam, bo nie wiem ile kosztował jak wyszedł od producenta? I tu nie rozumiem polityki firm produkujących modele. Skoro jest parcie na dany model to dlaczego producent nie wypuści kolejnych partii? Nie posiada informacji co się dzieje na rynku? Czy jest jakiś inny powód?
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Z tego co pamietam, choć pamięć ludzka jest omylna to w sklepach cenili mniej wiecej tak:
Analog ~ 999zł
DCC ~ 1250 zł
Sound ~ Nie pamietam, ale pewnie ~ 1500 zł
 
Ostatnio edytowane:

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Ale ich raczej nie było z fabrycznym dekoderem jazdy.
To prawda... doprecyzuję się trochę.
Jeden ze znanych mi sklepów, z którego akurat pochodzi ten egzemplarz, na życzenie klientów za dopłatą montował dekodery przed wydaniem klientowi modelu.
W tym sklepie ten sam model widniał w ofercie jako wersja analog, dcc, dcc sound z trzema różnymi cenami
Zresztą ten sklep tak samo działa i obecnie jak i inne zresztą.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Model fajny, ale mam pytanie. Ponieważ nie widziałem go na żywo czy farba na nim nie sprawia wrażenia, że model wygląda zbyt plastikowo? Ten srebrny kolor na tych zdjęciach wygląda dziwnie. Jak tania zabawka w przeciwieństwie to malowania innych modeli. Podkreślam, że to pytanie.
 
B

bobby74

Gość
No to szczęściaż z Ciebie.:)
Ja pier..... no to jesteś gość :)
Ja swojego upolowałem na ebay.de. Polowałem jakieś pół roku. Pierwsza próba to Piko - myślałem, że kto zechce dać więcej niż 140€?? Poszedł za 200€. Jak się pojawił Roco to już nie miałem wątpliwości, że trzeba mocniej licytować i chwyciłem za 210€.
Mój jest bez motywu HUSARZ - też nowy nie jeżdżony, tylko że analog. No ale dekoder jazdy nie robi tutaj ceny ;)
A ma się tak:

image.jpeg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Model fajny, ale mam pytanie. Ponieważ nie widziałem go na żywo czy farba na nim nie sprawia wrażenia, że model wygląda zbyt plastikowo? Ten srebrny kolor na tych zdjęciach wygląda dziwnie. Jak tania zabawka w przeciwieństwie to malowania innych modeli. Podkreślam, że to pytanie.
Właśnie poszedłem sprawdzić w moim egzemplarzu. Co prawda mój jest z logiem Husarza ale lakier jest OK. Natomiast plastikowo wygląda podwozie.
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Ja pier..... no to jesteś gość :)
Ja swojego upolowałem na ebay.de. Polowałem jakieś pół roku. Pierwsza próba to Piko - myślałem, że kto zechce dać więcej niż 140€?? Poszedł za 200€. Jak się pojawił Roco to już nie miałem wątpliwości, że trzeba mocniej licytować i chwyciłem za 210€.
Mój jest bez motywu HUSARZ - też nowy nie jeżdżony, tylko że analog. No ale dekoder jazdy nie robi tutaj ceny ;)
A ma się tak:

Zobacz załącznik 374379
Zobacz, a teraz (od paru ładnych miesięcy) mamy takie czasy że od Niemca na e-bay za 600 - 800 zł moża do Husarza Roco tylko samą budę kupić. Pełno tego ostatnio:(

Panowie, co tu dużo gadać... ja naprawdę jestem bardzo zadowolony z tego zakupu... W końcu go mam u siebie:)
 
B

bobby74

Gość
Ale ten gość ma swój sklep internetowy i tam jest ta sama buda coś poniżej 100€ - też kosmos, ale... teraz mi wpadła taka myśl, że pewnie da się tanio kupić jakiegoś Taurusa od Roco np. ÖBB, dokupić samą budę, podmienić budy i liczyć na to, że w wózkach itd. nie ma różnic :)
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Ale ten gość ma swój sklep internetowy i tam jest ta sama buda coś poniżej 100€ - też kosmos, ale... teraz mi wpadła taka myśl, że pewnie da się tanio kupić jakiegoś Taurusa od Roco np. ÖBB, dokupić samą budę, podmienić budy i liczyć na to, że w wózkach itd. nie ma różnic :)
Główkowałem już nad tym dużo wcześniej...
Całe podwozie i stopnie manewrowe trzebaby było przemalowywać na szaro i to jeszcze tak idealnie dobrać kolor, żeby nie odróżniał się od koloru dolnego pasa budy ICC bo będzie się rzucało w oczy jak diabli.
Ciężki temat ogólnie...
Moim zdaniem gra, nie warta świeczki
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki