• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Mr. Billy.... fotki jak zwykle na najwyższym poziomie, jednak jak dla mnie, starego kolejajca ciut za ciemne... jeśli można zapodaj cos bardziej ...jasnego :)
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
No i zdjęcia moim kalkulatorem zostały zdeklasowane..:kawa:...jak zwykle Bronco_billy strzela foty katalogowe..:cool:
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
Mr. Billy.... fotki jak zwykle na najwyższym poziomie, jednak jak dla mnie, starego kolejajca ciut za ciemne... jeśli można zapodaj cos bardziej ...jasnego :)
Jasne robią inni:) Ja robię... ciemne, taki mój "urok";)
A mówiąc serio to lubię takie ciemne, bo można pokazać wszelkie wypukłości bryły modelu dzięki odpowiedniemu podświetleniu. Ale to już co kto lubi.
Może być też tak, że mamy inaczej ustawione monitory - ja u siebie widzę szczegóły wózków i to jest dla mnie wyznacznikiem, czy fotka jest za ciemna czy nie.
 
Ł

Łukasz31

Gość
Witam
oto Skoda.na chwilę obecna to tylko zdjęcie pogladowe.W weekend Żona zrobi sesje ale ja mam pytanie do Was postawiłem lokomotywe na torach i na początku byl dźwięk a później cisza :( , zaznaczę iz nie sciszałem dźwięku .Bardzo proszę o pomoc w podmiotowej sprawie.Z góry dziękuję.
Aha dla mnie jako laika model jest bardzo ładny , ciężki, brak tylnych świateł.
Pozdrawiam
Łukasz
 

Załączniki

VSM

Użytkownik
Reakcje
62 0 0
Witam. To teraz chyba nadszedł czas na zaprezentowanie mojej kolekcji. Oczywiście nie jest ona oszałamiająca, ale najważniejsze że w ogóle jest. Sterownik nie przedstawia układu stacji ze zdjęć, ale mimo to go wykorzystuje.

IMG_2028.jpg

IMG_2037.jpg

IMG_2041.jpg

IMG_2050.jpg

IMG_2229.jpg

IMG_2231.jpg

IMG_2232.jpg
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Drezyna MDC skala HO, jeszcze niezałożony mechanizm, w pełni ruchoma. Nie podobają mi się koła. Przeszlifowanie od wewnątrz nic nie dało optycznie, jakby nie ten wzór od zewnątrz to bym zrobił z nich "code 88", a tak czekają mnie poszukiwania kół.
bIMG_7551.jpg
aIMG_7553.jpg
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Walter to do mnie pytanie?
To jest zestaw do sklejania sprzed 40 lat...(plastykowy) bo wcześniejsze były z białego metalu. Poszukam tych numerów w katalogu.

2976 to jest plastykowy zestaw.
 
Ostatnio edytowane:

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Może dla innych, nic nadzwyczajnego, ale dla mnie to wyjątkowy model. Dlaczego? Polowałem na niego (w miarę normalnej cenie oczywiscie) przeszło 2 lata(n)

Dziś właśnie trafił do mojej kolekcji EU44-008 (5 370 008) Roco w malowaniu ICC bez loga "Husarz".

Dwa lata... w końcu go mam:)
Jak widać, kolejny przykład, że w tym hobby cierpliwość popłaca:)

20160325_205558.jpg


20160325_205646.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki