• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.913 111 7
Walter - pospieszny z Bipa ? To już raczej przyspieszony ...
Moze byc pospieszny, w latach 80-tych wlasnie Bipy ciagniete przez Pt47 z Walbrzycha do Klodzka byly pospieszne. Sam sie zdziwilem kiedy zawiadowca w Walbrzychu Glownym tak zapowiedzial moja pierwsza podroz na tej trasie w 1985 roku. Do przepelnionej Bipy byla podczepiona brudna Petucha, ledwo co znalezlismy miejsce na dolnym "pokladzie", pociag doslownie wpadal w tunele, tylko na niektorych wysokich mostach troche zwalnial. Niezapomniana podroz:)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
To jest takie brzydkie, że aż fajne. :)
Jak oceniasz ten model? Bo SM48 od Chrisa były bardzo prostymi modelami, bez KKS i gniazda NEM, bez gniazda dekodera, bez oświetlenia, z małą ilością detali, nie ulepszane przez lata produkcji.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
To jest takie brzydkie, że aż fajne. :)
Jak oceniasz ten model? Bo SM48 od Chrisa były bardzo prostymi modelami, bez KKS i gniazda NEM, bez gniazda dekodera, bez oświetlenia, z małą ilością detali, nie ulepszane przez lata produkcji.
Oceniam tak jak napisałeś :) Z tym że przez szacunek dla Chrisa słowo "brzydkie" zamieniłbym na "ciekawe" :)
Byłem swego czasu umówiony z gościem z http://rcforum.ru/showthread.php?t=17560&highlight=2%D0%A2%D0%AD10%D0%A3+1%3A87&page=25 Dima-29 na zakup kitu pod wykonanie 2TE10U w duzo fajniejszej wersji, ale w pewnym momencie mnie olał, więc sobie zamówiłem to cudo u Chrisa - no i mam :)
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.913 111 7
To jest takie brzydkie, że aż fajne. :)
Jak oceniasz ten model? Bo SM48 od Chrisa były bardzo prostymi modelami, bez KKS i gniazda NEM, bez gniazda dekodera, bez oświetlenia, z małą ilością detali, nie ulepszane przez lata produkcji.
Utrzymuje kontakt z Chrisem, mieszka w sumie nie tak daleko ode mnie. Wlasnie takie jest jego zalozenie w modelach jakie produkuje, chcial zeby byly dostepne modele taboru rosyjskiego po nizkiej cenie. Chodzi o to zeby wiecej modelarzy mialo wybor taboru w dostepnej cenie, jesli ktos chce naprawde sobie dopiescic lokomotywy, to ma juz w zasadzie gotowy model ktory moze dopracowac.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki