• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy patrząc na pierwsze zdjęcie jakie wrzuciłeś to, że pomyliłeś działy z "Prawdziwa kolej". Dopiero jak się bliżej przyjrzałem to dostrzegłem że to model.
Coś pięknego @Bronco_Billy, jak prawdziwe.
Wiele bym dał, żeby umieć tak focić.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy patrząc na pierwsze zdjęcie jakie wrzuciłeś to, że pomyliłeś działy z "Prawdziwa kolej". Dopiero jak się bliżej przyjrzałem to dostrzegłem że to model.
Coś pięknego @Bronco_Billy, jak prawdziwe.
Wiele bym dał, żeby umieć tak focić.
Z tej pierwszej fotki też jestem bardzo zadowolony, dzięki :)
Taką fotkę może zrobić każdy, nawet komórką (no, może z mniejszą głębią ostrości), wystarczy zadbać o to co mieści się w kadrze. Komórką nawet łatwiej, bo można "wejść" na dioramę, no ale trzeba zadbać o tło. Niestety większości się nie chce i fotki modeli są głównie robione z pozycji "fruwającego drona"...

No tak bez wagonów to zapewne czmychnęła szybko...Piękne fotki... Karolowa?
Jeśli pytasz o operację na oczy, to tak, Karolowa... :)
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.962 6 0
Dzisiaj na Poznań Malta - prosto spod choinki - zabłądził na chwilę ET41-144 od Piko. Wychynął prosto z porannej grudniowej mgły ;) Gdy się zorientował, że zbłądził uciekał tak szybko, że trudno było ostrość złapać :)

Zobacz załącznik 350043
Zobacz załącznik 350044
Zobacz załącznik 350045
Zobacz załącznik 350046
Zobacz załącznik 350048
Zobacz załącznik 350049
Zobacz załącznik 350051
- ale te zdjęcia "Jamnika" są nie z Poznania przeciez widac niemieckie słupy sieci trakcyjnej ,-tylko z.. Frankfurt/Oder Oderbrücke , - jak manewruje na dokładnie ten rejon postojowy
- w oczekiwaniu na tranzyt wia Poznań aż do Małaszewicz
BB świetnie ,że dałeś białe tło, zdjęcia super
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki