• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
No i stało się. U mnie także zagościły modele na żelaznych kołach. Dziś pierwsza lokomotywa, jeszcze w stanie "mint in box". :)

IMG_0863.jpg
 
Reakcje
45 1 5
Jest! Wróciła z naprawy głównej! Piękny czysty dźwięk, lepszy głośnik, tabliczki ostrzegające o wysokim napięciu, kalkomania z przydziałem itd. Wszystkim którzy w naprawie uczestniczyli niezmiernie dziękuję!

Od dziś Ol49-64 znów pod parą!

Do pełni doskonałości - Ol-ka na makiecie mknąca z ryflakami by zatrzymać się w Jaśkach Małych - zabrakło raptem jednego dnia pracy poczty. Może w przyszłym roku...

IMG_1587.JPG
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Oelka...ale wypas :love:
...I ender z moimi ulubionymi wózkami ... (łożyska toczne )
A fuj! Wózki diamont tak strasznie nie pasują do tego pięknego parowozu, dla mnie to taki "ersatz". Mam oczywiście na myśli prawdziwe parowozy, sam model jest wspaniały, tylko pozazdrościć., choć ja wolałbym tender na oryginalnych wózkach.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki