• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Seb

Aktywny użytkownik
GGM
Reakcje
40 0 0
Wszyscy mają mambę - mam i ja. :)
DSCF1044-4.jpg DSCF1034-2.jpg
Długie wyczekiwanie na wymarzony model i wreszcie jest. Wyjmując model z pudełka znalazłem kupon rabatowy na kolejny model i z zadowoleniem oświadczam żonie, że dostałem 100zł rabatu na kolejny model na co Ona ze zdziwieniem - to on kosztuje więcej niż 100? ;)
 

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Jakoś udało mi się zanabyć EU07-408 :)
Model jeszcze nieuzbrojony, prosto z pudełka.
Taka jedna uwaga do sposobu, w jaki został pomalowany - dolny rant budy jest pomalowany na jasny kolor, a nie ciemny, co owocuje tym, że ten kontrast między jasnym i ciemnym na styku boku budy i dolnym jej rantem jest niestety widoczny, nawet patrząc na model nie od dołu, tylko na wprost z boku. Na moich fotkach tego zbytnio nie widać, bo są ciemne, ale widać to na fotkach innych szczęśliwych posiadaczy tego modelu (na co w sumie wcześniej sam nie zwróciłem uwagi napawając wzrok całą resztą).
Ufam, że w nadciągającym klasycznym trapezie dolny rant budy będzie w kolorze boku budy, który się z nim styka ...

Zobacz załącznik 329609
Zobacz załącznik 329610
Zobacz załącznik 329611
Zobacz załącznik 329612
Bronco powinieneś robić sesje zdjęciowe nowości SM, Robo i PIKO. Oglądając te zdjęcia aż chce się kupić model ;)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki