• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.379 463 29
Artykuły o wagonach piętrowych Bipa i ich modelach były też w "Świecie kolei" 5/2001 (autorstwa śp. Krzysztofa Jeżaka) i w 9/2013 (Andrzej Etmanowicz i Krzysztof Koj), a także w 82 numerze "Mini repliki" (czerwiec 2014) autorstwa Andrzeja Etmanowicza (nieskromnie dodam, że w tym ostatnim artykule znalazło się parę moich zdjęć z dawnych lat).
 

kibri2014

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
czesc 1
 

Załączniki

kibri2014

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
czesc 2
 

Załączniki

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Kibri2014 po to jest temat mój tabor żeby umieszczać w nim zdjęcia swojego taboru a nie tworzyć do każdej grupy zdjęć kolejny nowy wątek.To raz a dwa popraw swoją pisownię.
 

zgodny

Znany użytkownik
Reakcje
370 19 0
Dzisiejsza przesyłka z wagonami firmy Rivarossi towarowymi węglarkami typu UIC, Eaos "Rail Polska dotarła .Stonka będzie miała co pociągnąć :).Jedynie co mnie w nich drażni to odlane razem z buda poręcze ,co prawda malniete na biało ,ale.., oraz brak pokręteł hamulca ,albo zapomnieli dodać do pudelka,a jak u was czy są ?
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki