• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

zgodny

Znany użytkownik
Reakcje
369 19 0
A to "zajec" było a nie kot :D . Jejku serce na ramieniu, jak sobie tam chodzi :D Buhahahah
szkód dużych nie popełnił zostało mu wybaczone;)
Paszol won!! Czy jakos tak, powinno pracowac;)
A psik kota zadziałało ,tyle ze z opuzniaczem:D
Zgodny, sprawdź czy czegoś w piasku nie zakopał;) koty tak lubią:D
On wie gdzie jego kuweta ,i na pewno nic mi nie zakopał [chyba ze z partyzanta]-muszę to sprawdzić organoleptycznie:ROFL:
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
Jedna z Krakowskich 7-demek, przechodzi powoli lekką metamorfozę. Co z tego wyjdzie, jeszcze trudno powiedzieć. Na początek zamontowałem sprzęg Weinerta + węże, a reflektory czeka przebudowa. Brudzenie próbne, nieskończone.

348-1kkmk.jpg 348-2kkmk.jpg
348-3kkmk.jpg
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Nowy nabytek na dzisiejszej giełdzie w... "zagranicy" ;) Tym samym skład Młodego liczy już 9 wagonów.

Oczywiście nie obyło się bez jazdy próbnej. :)
 

Załączniki

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Nowy nabytek dla siódemki PKP Cargo albo Iwana PKP Cargo. Na razie 5 sztuk prod. Fleischmann'a po patynie u TV. Na pewno dokupię co najmniej 5 sztuk jeszcze.
 

Załączniki

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Nowy nabytek dla siódemki PKP Cargo albo Iwana PKP Cargo. Na razie 5 sztuk prod. Fleischmann'a po patynie u TV. Na pewno dokupię co najmniej 5 sztuk jeszcze.
Tak z ciekawości, jak się mają owe talboty do wagonów występujących w Polsce, z tego co słyszałem te od Trixa to ich kolorowa twórczość, a o tych niewiele wiem, ale coś mi się o uszy obiło że sytuacja jest podobna... Czy one w końcu występują na naszych szlakach w taborze PKP czy nie?
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Tak z ciekawości, jak się mają owe talboty do wagonów występujących w Polsce, z tego co słyszałem te od Trixa to ich kolorowa twórczość, a o tych niewiele wiem, ale coś mi się o uszy obiło że sytuacja jest podobna... Czy one w końcu występują na naszych szlakach w taborze PKP czy nie?
O tych od trixa nie wiem nic, te niebieskie od roco to radosna twórczość a te fleischa??
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Ja bym jednak wolał wagony realnie występujące na stanie PKP, dla tego między innymi zainwestowałem w zestaw falsów od TMF i chętnie zainwestuje ponownie... ale szkoda że to tylko radosna twórczość... no chyba że jednak? ;)
 

Miko

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 0 0
Modele od Roco i Fleischmanna są na pierwszy rzut oka najbardziej podobne do wagonów typu 441V, 441Va i 440V (może jeszcze coś by się znalazło).
441V - http://www.ekk-wagon.pl/Oferta/Nowewagony/Wagon441V/tabid/181/language/pl-PL/Default.aspx
441Va - http://www.ekk-wagon.pl/Oferta/Nowewagony/Wagon441Va/tabid/180/language/pl-PL/Default.aspx
440V - http://www.ekk-wagon.pl/Oferta/Nowewagony/Wagon440VFalns/tabid/74/language/pl-PL/Default.aspx
Jednak jeżeli się dokładniej przyjrzeć, to można zobaczyć różnice w wyglądzie i wymiary też są chyba nieco inne.
Prawdopodobnie malowanie i oznakowanie tych modeli jest wzięte właśnie z wagonów któregoś z wyżej wynienionych typów.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki