• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Przyszła w końcu pora na podłubanie przy Gagarze Roco...
Na początek zająłem się tymi nieszczęsnymi przewymiarowanymi zderzakami.
Pilnik w rękę i oto efekt...
Może nie jest idealnie, ale efekt satysfakcjonujący... a przynajmniej dla mnie :) 20141213_130447.jpg 20141213_130422.jpg 20141213_130357.jpg

Edit:
Przewody piasecznicy też doszły... oj, słabe to zdjęcie... sorry Panowie:(
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.287 61 2
Też to muszę zrobić w moim. Jaki wymiar zderzaków jest teraz. A z czego zrobiłeś te weże do piasku
[DOUBLEPOST=1418493298,1418492943][/DOUBLEPOST]Szkoda tylko że producent z buta traktuje zgodność z oryginałem jeśli chodzi o wymiary tarcz zderzakowych. Takie wielkie tarcze widuje tylko w ogórkach E181 ex CD
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Kurcze, pomierzyłem te zderzaki i spisałem te wymiary ale gdzieś wpierniczyłem tą kartkę. Pierwowzorem dla mnie były zderzaki od SM/SP42 i zrobiłem je na ich wymiar.
Co do przewodów...
Nic nadzwyczajnego, Ameryki nie odkryłem ;)
Nic innego jak... zwykła gumka wydłubana ze starych gaci... :)
Trzeba było ją wyciąć z całego pasa gumy i już. Średnica 1mm a do tego elastyczność miodzio :) Po przyklejeniu w żaden sposób nie ogranicza skrętu wózków i nie grozi urwaniem nawet przy ostrym skręcie wózka. Stary, sprawdzony sposób a zachowuje się jakby jej wogóle nie było... :)
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki