• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój Tabor

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
to jest chyba stare Piko - poznaje ta niebieska lokomotywe, mialem taka 20 lat temu jako dziecko, tam naped jest przenoszony na grube osie kol gumkami

chyba ten tabor bedzie wymagal zmiany kol bo po torowisku 2,1 nie pojedzie

poza tym ja bym wykorzystal moze wagony ale lokomotywki to zabaweczki
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#5
Lokomotywki to absolutny złom...
Z wagonami już dużo lepiej, choć też to produkcja sprzed ok 25 lat. Będą jeździć ale mogą mieć problemy na najnowszych torowiskach (za wysokie krawędzie kół).
Też coś nie pasi z cysterną.... nie powinna mieć dwóch budek hamulcowych... zawsze jest tylko jedna.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#14
bykus3d napisał(a):
Zamknij się pokaż swoj tabor. :mad: :mad:
Co znowu Domowe Przedszkole :?:
Nie wiem na co gościu liczyłeś pokazując tabor widniejący na zdjęciach, przecież nie od dziś wiadomo, że to ... odległa przeszłość i zupełnie inne standardy jakościowe niż obowiązaujące obecnie, to jak bym sie chwalił, że jeżdżę wypasioną furą i pokazał fotki .... Syrenki 105 (niestety nie posiadam takowego rarytasu) w stanie technicznym i wizualnym znacznie odbiegającym od norm dopuszczających do ruchu, ale pod domem stać sobie może .... więc litości, ale ten tabor aplauzu tu nie dostanie, a owacjach na stojaco to już można :roll: .... pomarzyć :???:
Zresztą i tak tabor masz lepszy niż poziom kultury, czemu dałeś przykład powyżej.
 
Reakcje
0 0 0
#15
maxeus napisał(a):
odległa przeszłość i zupełnie inne standardy jakościowe niż obowiązaujące obecnie, to jak bym sie chwalił, że jeżdżę wypasioną furą i pokazał fotki .... Syrenki 105 (niestety nie posiadam takowego rarytasu) w stanie technicznym i wizualnym znacznie odbiegającym od norm dopuszczających do ruchu, ale pod domem stać sobie może
Zgrabnie to ująłeś...
 

Podobne wątki