• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój tabor Z

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#1
Witam wszystkich oto moje maleństwa
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#3
Śliczniusie. Zegarmistrzowska robota, szczególnie... image0008.jpg ;)
Może zrób jeszcze raz jakąś fotkę z pudełkiem od zapałek w tle, albo lepiej z modelem H0... :D a uświadomisz co niektórych jakie to maciupkie.
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#4
Szczepek- nie ide z nurtem (stad m.in. skala Z a nie H0) a widzę ze pkp jest na topie oczywiście w polskim modelarstwie :), może to bład bo jak tak dalej pójdzie to po polskich kolejach zostana tylko modele ale ja wole jednak koleje niemieckie :)
 

Butter

Użytkownik
Reakcje
103 0 0
#8
Tak z ciekawości - gdzie kupujesz modele? Ebay czy sklepy internetowe zachodnich sąsiadów? Swoją drogą robi to wrażenie, świetna sprawa :) A, i jeszcze jedno (pewnie głupie) pytanie - da się to zcyfrzyć... Albo może inaczej - czy spotkałeś się z modelem w skali Z z dekoderem, czy to raczej nierealne?
 

Butter

Użytkownik
Reakcje
103 0 0
#11
Tak, tak, wiem - modelmania, mają jakiś tam asortyment w Zetce, ale tak zbyt wiele taboru to tam ni ma... Z tym sterowaniem cyfrowym to przyznam się, że nie wiedziałem :/ No ale człowiek uczy się całe życie :)
 
Reakcje
0 0 0
#15
Nie chcę mieszać w poście kolegi, który przedstawia swój tabor - ale nawiązując jeszcze do wypowiedzi...:
szczepek napisał(a):
I teraz część taboru na PKP przerobić. Ale to już chyba wyzwanie
...wrzucam klimaty polskie (no... nie PKP, bo to akurat miasto, ale 1:220). Jest to diorama autorstwa Rafała Starowicza z KKMK w skali Z i ma długość pęsety. Przedstawia tramwaj w polskim mieście. Pokazuje ona, że jek się chce, to można i w Z-ce ładnie wyskrobać dioramkę :D :
http://www.kkmk.org.pl/index.php?option ... &Itemid=49
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor Z 31
Tabor Z 14
Tabor Z 50
Tabor Z 138
Tabor Z 15

Podobne wątki