• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Jeden z nielicznych wątków, gdzie naprawdę wszystko mi się podoba:love:
Dzięki, zdjęciu z niskiej perspektywy, wreszcie widzę co mi najbardziej nie pasowało z Fiatem od Tola... to głównie opadająca maska:niepewny:

Nic nie obiecuję... ale może... niedługo ode mnie;) Pracuję nad nim:)
Adam my cię baaaaaardzo prosimy o tego Fiata i Syrenę i Warszawę we wszystkich wersjach... zapłacimy ! :)
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
No tak, u nas w przedsiębiorstwie trwa gorący okres , by dla uczczenia setnej rocznicy Wielkiej Rewolucji zakończyć rok wykonaniem planu w 550 procentach. Jako że zaczyna sie okres zimowy , na warsztat zaczynają ściagać maszyny z budów. I tak jako pierwsza pojawiła się na przegląd " Białoruśka" (mam nadzieję ze nasz wódz i ojciec prowadzący czyli Mafo, nie będzie miał mi za złe pokazanie paru "traktorków" w tym dziale, bo dla paru modeli szkoda otwierać nowy wątek)

IMG_0705.JPG
IMG_0707.JPG
IMG_0708.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Piękna ta Białoruśka i ciekawie zwaloryzowana. Podoba mi się. Trochę tylko przesadziłeś z obróbką zdjęć, ale poza tym jest (y).
(mam nadzieję ze nasz wódz i ojciec prowadzący czyli Mafo, nie będzie miał mi za złe pokazanie paru "traktorków" w tym dziale, bo dla paru modeli szkoda otwierać nowy wątek)
Ja nie wnikam, jakie modele, w którym temacie pokazują użytkownicy. To Twój temat i pokazuj takie miniaturki jakie lubisz. Ważne, żebyś Ty był zadowolony. Uważam, że lepiej pokazać, tak jak Ty, kilka traktorów w temacie ciężarowych, niż zakładać dla nich osobny temat, bo po pokazaniu tych kilku miniaturek temat umrze... :)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Obydwa ostatnie modele przez Ciebie zaprezentowane zasługują na duże uznanie(y) Niczym z budowy z czasów komunizmu zdjęte, choć jeszcze prężnie pracujące można i dziś spotkać:)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Pięknie uwalony sprzęt ale pochodzący już z czasu upadającej komuny bo to nowsza wersja Stalińca. Świetnie zrobiony(y), więc może się podobać.
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
No to pospychajmy sobie jeszcze troszkę i tym razem sprzętem wywodzącym się bezpośrednio od II wojennego ciągnika artyleryjskiego i podstawowego sprzętu sowieckich kołchozów :) Oto jest, ON, linowy i kultowy, potężny dwusilnikowy opiewany przez poetów i sekretarzy KPZR Staliniec T-100 !

IMG_0701.JPG
IMG_0703.JPG
IMG_0691.JPG
IMG_0704.JPG
 

Podobne wątki