• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
No a dzisiaj w piękną jesienną niedzielę trzeba było awaryjnie wysłac nowego Stara, bo się sekretarzowi POP zepsuł Fiat, żeby było trudniej , stał na parkingu pod kościołem w sąsiedniej Gminie (sekretarz mówi , że pojechał rozeznać, jak ksieża oczeniają naszą władzę i sojusze) Co było począć , wyciągnęliśmy z domów towarzyszy z POP i pojechaliśmy. Tam przy pomocy dwóch milicjantów z miejscowego posterunku MO i członków ORMO wtaczyliśmy samochód sekretarza po dechach na Stara. Jutro tow. z warsztatu zajmą sie nim. Aparat władzy musi być mobilny a my świadomi członkowie egzekutywy w naszym zakładzie tę mobilność mu zapewnimy! :)
IMG_9553.JPG
IMG_9552.JPG
IMG_9550.JPG
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Gdy widzę tego Stara to mam przed oczami przeprowadzkę mojego wujka do nowego PGR-owskiego mieszkania gdy miałem 10 lat:)
Super, że takie modele odtwarzają nam historię(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Star z Fiatem świetny i ciekawa prezentacja. Jedno co mi się nie podoba (zresztą już o tym pisałem wcześniej) to barwa Twoich zdjęć. Czy naprawdę nie możesz oświetlić tego modelu i zrobić zdjęć w naturalnych kolorach?. A jeżeli nie, to czy nie możesz tego skorygować w jakimś prostym programie do obróbki zdjęć. Twoje zdjęcia naprawdę są za pomarańczowe.
Pozwoliłem sobie skopiować jedno Twoje zdjęcie i popracować przez około 2 minuty suwaczkami. Wyszło takie coś:

IMG_9552 3.jpg

Jak Ci się nie podoba, to daj znać, a usunę. ;)
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Star z Fiatem świetny i ciekawa prezentacja. Jedno co mi się nie podoba (zresztą już o tym pisałem wcześniej) to barwa Twoich zdjęć. Czy naprawdę nie możesz oświetlić tego modelu i zrobić zdjęć w naturalnych kolorach?. A jeżeli nie, to czy nie możesz tego skorygować w jakimś prostym programie do obróbki zdjęć. Twoje zdjęcia naprawdę są za pomarańczowe.
Pozwoliłem sobie skopiować jedno Twoje zdjęcie i popracować przez około 2 minuty suwaczkami. Wyszło takie coś:

Zobacz załącznik 508218

Jak Ci się nie podoba, to daj znać, a usunę. ;)



Wrzuciłem na szybko , wszystkie są z jednej serii więc wszystkie są przekolorowane ,a ja jestem po weselu :) Nie tylko nie powinienem prowadzić. ale też jak widac i zdjeć wrzucać:ROFL: Wybacz...poza tym All it's OK :)
 

Załączniki

OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
No i ostatni ,z niedawnych dostaw, Star 28. Wzmocnienie taborowe naszej bazy powoduje wzrost entuzjazmu i zwiększenie zaufania naszej załogi dla kierownictwa naszej Partiii i dyrekcji Zakładu! Praca dla naszej socjalistycznej ojczyzny to dal nas chluba i zaszczyt. Wszystkimi siłami będziemy dążyć by społeczeństwu żyło się lepiej , by rolnik otrzymywał wiecej kwintali z hektara, zaś każdy robotnik otrzymał swoje 30 m.kw. i pralkę "Franię" Dla uczczenia 35 zjazdu PZPR zobowiazaliśmy się przewieźć o 20 procent więcej, pszczół luzem niż w analogicznym okresie roku ubiegłego! Na końcu zestawienie ostatnio otrzymnego taboru :)

IMG_9534.JPG
IMG_9532.JPG
IMG_9535.JPG
IMG_9563.JPG
IMG_9565.JPG
 

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 1 0
A ja mam pytanie o koła Starów, czy to produkcja kolegi Jan-kol? Czy może sam masz dostęp do takich kół? Interesują mnie też światła przednie, skąd u Ciebie tak piękne odbłyśniki reflektorów?
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Jeden z nielicznych wątków, gdzie naprawdę wszystko mi się podoba:love:
Dzięki, zdjęciu z niskiej perspektywy, wreszcie widzę co mi najbardziej nie pasowało z Fiatem od Tola... to głównie opadająca maska:niepewny:
Chyba, że się mylę i ktoś podpowie gdzie takiego kupić :niepewny:
Nic nie obiecuję... ale może... niedługo ode mnie;) Pracuję nad nim:)
 

Podobne wątki