• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
No to obiecane zdjecia ilustrujące małą zamianę na funkcje. Szambiarek Jelczy było o wiele więcej niż Skód, zaś samochody polewaczki to głównie domena czeskich aut. a tu na odwrót ... :)


IMG_9531..JPG
IMG_9528.JPG
IMG_9529.JPG
IMG_9530.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Kurcze... Czemu te Twoje zdjęcia takie pomarańczowe? Trochę źle się to ogląda, a model naprawdę zasługuje na dobrą prezentację. Piękna ta polewaczka na Jelczu.
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Ten samochód wzbudził moje wspomnienia z lat przedszkolnych. Ojciec mojego kolegi z przedszkola, przywoził swojego syna właśnie identyczną polewaczką pod samą bramę. My, berbecie, patrzyliśmy w oknie na to zjawisko i "zazdraszczaliśmy". Model polewaczki jest de luxe.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
To żadne tłumaczenie. Popraw oświetlenie, albo zmień balans bieli w aparacie fotograficznym i będzie OK. Jak nie możesz tego zmienić, to przepuść zdjęcia przez najprostszy program do obróbki zdjęć (wystarczy ten zaimplementowany w systemie operacyjnym Twojego komputera), zmień punkt balansu bieli i zdjęcia będą prawidłowe i dobre do oglądania. To naprawdę nie jest trudne... Wystarczy tylko chcieć...
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Pełen pokory przyjmuję krytykę Macieja :) Jeno nie z lenistwa ani innej wszetecznej niedbałości takowa poruta powstała :) Azaliż połajan,mae culpa tylko rzeknę i ku poprawie cnie dążyć będę ;) Zaś snadnie sprawiłem inny konterfekt onego autka :)


IMG_9527.JPG
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Świetne te Twoje ostatnie prezentacje (y) Jelcza polewaczki owszem nie spotkałem (może za młody jestem ;)) Ale SKODĘ jeszcze gdzieś widziałem, chociaż u mnie w Krośnie na stadionie żużlowym jeździ jeszcze polewaczka na LIAZie :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Pełen pokory przyjmuję krytykę Macieja :) Jeno nie z lenistwa ani innej wszetecznej niedbałości takowa poruta powstała :) Azaliż połajan,mae culpa tylko rzeknę i ku poprawie cnie dążyć będę ;) Zaś snadnie sprawiłem inny konterfekt onego autka :)
No i od razu lepiej Ci on wygląda w tych naturalnych barwach. Niech niebiosa będą Ci przychylne, za ten nowy ogląd na pokazywane wizerunki tych zacnych pojazdów z zamierzchłych PRL-owskich czasów. A i Star pokazany na kolejnych wizerunkach wymalowany jest świetnymi barwami. Jest Ci on tak piękny, że aż zazdrość we mnie wzbiera, że jeszcze takowegoż nie posiadam. (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Kolejny piękny model od ......... wiadomo kogo mam na myśli. Szkoda tylko, że Seweryn stał się takim lokalnym patriotą i tych co blisko to obsługuje, a resztę ol......tzn.bierze na przetrzymanie:)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Piękności pokazujesz. Star jest fantastyczny, a patrząc na jelonka polewaczkę przypomina mi się dzieciństwo - kiedy biegliśmy w zdłuż drogi z kolegami aby nas trochę ochlapało ;)
Super
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Wracając jeszcze do świetnego Stara to w tej konfiguracji nie ma prawa daleko pojechać;) chyba, że bez ładunku. A jak ze słupem to burty trzeba otworzyć:) bo je wyłamie przy pierwszym ostrym skręcie:(
 

Podobne wątki