• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#82
Pięknie pokazany Star, a i historyjka ciekawa. Podoba mi się takie prezentowanie tych miniaturek. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#87
No to kolejny model w Twojej kolekcji, który cieszy moje oczy. Pięknie zrobiony. Podoba mi się i dobrze, że już taki zestaw mam. ;)
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
#88
No to jakby zaśpiewał szofer z serialu droga, czyli Wiesław Gołas ustami autora tekstu Wojciecha Młynarskiego
"...A ja biorę gaz pod but,
raz na objazd, raz na skrót,
Byle dalej, byle w przód,
absolutnie, absolutnie."
Dzisiaj klasyka, czyli Jelcz 315 z naczepą D 83 , widok powszechny u schyłku lat 70 i w latach 80 tych. Bardzo rzadko ,ale jeszcze dzisiaj można spotkać na żywo jeszcze tą jeżdżącą legendę polskich tras. :)

IMG_1134.JPG
IMG_1135.JPG
IMG_1137.JPG
IMG_1139.JPG
IMG_1141.JPG
IMG_1143.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#89
Kolejny świetny Jelcz. To rzeczywiście klasyka polskich dróg z czasów PRL-u. Podoba mi się. (y)
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
#94
Muszę sobie taki model sprawić bo jest piękny . Jakbym miał duży budżet i spokojne życie to bym sobie takich nakupił , poremontował i po zlotach jeździł :D
Nie wiem gdzie jest teraz, lecz jeszcze w lecie nieopodal mojego domu stał sobie taki w stanie co najmniej bdb pod wiatą w remizie PSP. Pewnie jest gdzieś w której Krakowskiej jednostce. Jeździł ! Widziałem:)
IMG_1691.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#97
Kolejny super zrobiony Star. Jednak adamowe miniaturki mają potencjał i można z nich wydobyć dużo więcej, niż się wydawało. Piękny... (y)
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Wspomnienie po DDR-ze, IFA W 50 . Samochód produkowany w prawie niezmienionym kształcie przez 35 lat! W Polsce, używany w większości w różnych wersjach specjalnych.

IMG_0994.JPG
IMG_0995.JPG
IMG_0996.JPG
 

Podobne wątki