• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kapitalnie wyglądają te pojazdy. Żurawia kratownicowego na Krazie to Ci zazdroszczę. Jakoś nie udało mi się go nigdy zdobyć.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Pierwszy raz widzę prawidłowo zrobioną Tatrę 148 S3, dotąd wszystkie konwersje jakie widziałem wykorzystywały kiper z modelu 138,
żeby to zrobić dobrze , czyli tak jak u Ciebie trzeba skrzyni "pożyczyć" z modelu 815, chętnie zobaczę fotki z tą tatrą w roli głównej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Świetny model Tatry i bardzo fajnie pokazany. (y)
Teraz poproszę o pokazywanie stopniowo i pojedynczo modeli (tak, żeby dać możliwość spokojnego naoglądania się i nacieszenia wzroku), tych staruszków z PRL-owskich czasów. :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Do Twojego wątku to strach wchodzić... :eek: Tak ogromnej kolekcji pojazdów z PRL nigdy nie widziałem! Zdjęcia grupowe wyglądają spektakularnie. Też chętnie pooglądam zdjęcia poszczególnych pojazdów. :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Piękna kolekcja. Taka ilość Starów robi wrażenia.
A teraz chalenge... proszę o pokazanie każdego ze starów przynajmniej na jednej fotce. (z osobna).
Żeby chalenge się udał i żebyś do niego przystąpił, muszę zebrać 10 x popieram.
Podejmujesz się wyzwania?
No to mam 10 x popieram od kolegów. Serdecznie dzięki
A teraz pytanie do właściciela Starów. Podejmujesz się wyzwania? ;)
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Dobrze, tylko nie na raz :) No i jeszcze pytanie czy "odgrzewać kotlety" czyli dublować te , które w tym wątku już są?
 
Ostatnio edytowane:

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Dobrze, tylko nie na raz :) No i jeszcze pytanie czy "odgrzewać kotlety" czyli dublować te , które w tym wątku już są?
No jasne, że nie na raz. Jeśli jakiś model był już pokazany na 3 fotach lub więcej to już nie. Gdyby był pokazany z innymi modelami na zdjęciu grupowym to też pokaż.
 

Podobne wątki